Спільні дії у сфері сприяння зайнятості населення

 

29 грудня,  відбулась робоча зустріч директора Стрийського міськрайонного центру зайнятості Романи Вишньовської із головою Стрийської об’єднаної територіальної громади Олегом Канівцем та його першим заступником Миколою Дмитришиним.

Романа Вишньовська акцентувала увагу на послугах служби зайнятості, інноваційних підходах в її роботі – сприяння працевлаштуванню та укомплектуванню вакансій, організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру, надання допомоги безробітним у започаткуванні власної справи, актуальної для місцевості, підготовка кадрів на замовлення суб’єктів господарювання шляхом навчання та підвищення кваліфікації, а також стимулювання працедавців до створення нових робочих місць. Ознайомила із сучасними електронними сервісами служби зайнятості з надання соціальних послуг громадянам і підприємцям з використанням інтернет-технологій.

Також Романа Вишньовська наголосила, що задля збереження робочих місць служба зайнятості надає фінансову підтримку малому та середньому бізнесу, здійснюючи виплату суб’єктам господарювання, у тому числі фізичним особам-підприємцям, допомоги з часткового безробіття та одноразової матеріальної допомоги суб’єктам господарювання. Зустріч завершилася домовленістю про співпрацю щодо спільних дій у сфері сприяння зайнятості населення та вирішенню питань розвитку громади.

 

 Джерело: Стрийський МЦЗ

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: