Ювілей ветерана футболу

Вже стало доброю традицією серед ветеранів футболу Стрийщини проводити товариські матчі, присвячені ювілейним датам наших футболістів та футбольних функціонерів. У суботу, 10 серпня, у курортному Моршині на штучному майданчику Академії футболу «Скала» (Моршин) традиційно урочисто вшанували ветерана футбольної Львівщини, 80-річного Миколу Миколайовича Зелінського.

Саме він  започаткував цей турнір у 2009 році на честь свого 70-річчя. Миколу Зелінського знають далеко за межами Стрийщини, як футбольного функціонера, екс-начальника футбольних команд «СКА «Карпати» Львів та «Скала» (Стрий), почесного президента ФК «Медик» (Моршин).

Після урочистого відкриття на полі у товариській грі зійшлися ветерани футболу Моршина та Стрия. Перед початком гри символічний перший пас зробив найстарший футбольний ветеран Моршина, ювіляр Микола Зелінський. Що ж стосується самої гри, то вона завершилася сухою перемогою моршинських ветеранів футболу, які завдяки хет-треку Ігоря Швеця та голу Ігоря Антоніва здобули красиву та впевнену перемогу – 4:0.

           Михайло Олійник. Фото Любомира Шевчука.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: