Відкриття пам’ятного знаку Герою Небесної Сотні Юрію Дяковському

14 жовтня у Стрию у сквері по вул. Юрія Липи відбулося відкриття пам’ятного знаку Герою Небесної Сотні Юрію Дяковському. Меценат: депутат Стрийської міської ради (фракція “ЄС”), кандидат на посаду голови Стрийської ОТГ Іван Зрайло. В урочистостях взяли участь: народний депутат України й голова Львівської обласної партійної організації «Європейська Солідарність» Олег Синютка і керівник Центрального штабу ПП «Європейська Солідарність» Олександр Турчинов.
Заходи розпочалися з Панахиди за загиблими, спільної молитви та освячення пам’ятного знаку. Після чого, під виконання твору «Святий Боже» Галицького академічного камерного хору до підніжжя пам’ятника поклали гірлянду слави та квіти від імені усіх присутніх, запалили лапмадки. Опісля хвилиною мовчання усі присутні пом’янули Героїв Небесної Сотні, Героїв АТО/ОСС воїнів національного визвольного боротьби та всіх українців, які віддали життя за Незалежність нашої держави.
Мама Юрія Дяковського пані Світлана проявила свою скромність і під час виступу сказала, що пам’ятний знак поставлений на згадку усіх загиблих Героїв Небесної Сотні. «Дуже тяжкий день для мене сьогодні. Але я розумію, що це водночас і свято. Сьогодні День захисника України і я бажаю усім хлопцям повернутися додому живими. А тих, кого немає – пам’ятати. Хочу подякувати Європейській Солідарності за відкриття пам’ятника Небесній Сотні, за те, що вони зібрали нас сьогодні. Особливо хочу висловити подяку родинам загиблим, які знайшли можливість приїхати сюди, і тим, хто не зміг приїхати».

Фото Наталії КАРПЕНКОВОЇ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

До якого округу належить ваша вулиця?

Округ №1 м.Стрий – вул.Багряного, вул.Галицька, вул.Героїв Берестечка, вул.Зваричі, вул.Набережна, вул.О.Басараб,