До Стрия привезли вакцини від коронавірусу

Перші 360 доз планують розподілити між медиками. Всього на Львівщині створили чотири мобільні бригади, які здійснюватимуть вакцинацію у медичних закладах. Одна з таких бригад у Стрийській ЦРЛ, яка обслуговуватиме Стрийщину, Дрогобиччину, Сколівщину, Жидачівщину та Миколаївщину. Для населення щеплення будуть доступні вже з квітня цього року. Для цього розробляють спеціальний порядок реєстрації. Записатись в чергу можна за допомогою додатку “Дія”, за дзвінком на контактні центри МОЗ та через свого сімейного лікаря.

7 березня вакцинувались 20 працівників Стрийської міської лікарні. Першим був директор Михайло Іванів. Медики просять не зволікати і нагадують, що вакцинація є єдиним надійним методом, окрім карантинних заходів, у боротьбі з СOVID-19. Щеплення здійснюють індійським препаратом “Ковішилд”, який розробили Оксфордський університет та шведський концерн “АстраЗенека”.

                                                          Джерело: Стрийська ОТГ. Офіційно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Діти Стрия вимагають врятувати їх майбутнє!

19 березня  о 15.00 год.  у м. Стрию біля пам’ятника «Будителям» відбудеться акція «Глобальний страйк за клімат. Страйк взуттям».