6-річний стриянин в Національному Реєстрі Рекордів

4 липня, 6-річний хлопчик зі Стрия, що на Львівщині встановив рекорд України. Марко Данчевський став найкращим у номінації “Найбільша кількість назв країн, відтворених дитиною напам’ять по контуру карти”. Про це розповіла  на сторінці в Facebook керівник у Національному Реєстрі Рекордів Лана Вєтрова.

Хлопчик за 13,5 хвилин зумів назвати 196 країн по контуру карти. Він не допустив жодної помилки. Юний ерудит захопився географією завдяки своєму дідусю Роману Кухару. Він працює керівником Стрийської загальноосвітньої школи № 10.

У кабінеті чоловіка висить велика географічна карта світу. Марко дуже нею зацікавився. Також дідусь розповідав дитині багато цікавих історій про гори і моря, ріки та озера, міста та країни. Зараз хлопчик знає місцерозташування всіх країн світу, їх прапори та історії розвитку. Досягнення Марка Данчевсього внесли у категорію “Діти” в Національному Реєстрі Рекордів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Переселення поліклініки у Стрию

Поліклініка розпочала переїзд. Цей процес мав розпочатися ще у квітні, однак через пандемію довелося призупинити переселення.