Магнолія від «Проліску»

Зоряна команда танцювального клубу «Пролісок», 5 вересня, перед презентацією кліпу на пісню «Стрийських магнолій цвіт» у межах Всеукраїнського кінофестивалю «Відкрита Ніч», який вшосте пройшов у Стрию, на майдані Незалежності посадили квітуче дерево, долучившись до акції «Стрий – місто магнолій».
«Сьогодні був неймовірний день! Ми з «Пролісками» зробили для нашого рідного міста добру справу – посадили магнолію, дерево нашої великої танцювальної сім‘ї. Я дякую моїм дорогим дітям спортивного танцювального клубу « Пролісок» та їхнім батькам, що долучились до цього проекту, дякуємо Михайлу Шмігельському за допомогу і ми всі разом посадили 510 магнолію», – написала на своїй сторінці у Фейсбук хореограф, керівник «Проліску» Ірина Марюк.
Автор ідеї акції, громадський діяч Михайло Шмігельський каже: «Клуб «Пролісок» – це обличчя міста. Хороший приклад талановитих молодих людей. Сьогодні вони посадили свою магнолію на майдані Незалежності, щоб наше місто було найкращим, розвивалося і процвітало».

Наталія КАРПЕНКОВА.

Фото із соцмережі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: