Продуктовий ринок у Дрогобичі з 1 липня під загрозою закриття через стихійну торгівлю

У м. Дрогобич з 24 червня, правоохоронці спільно з муніципальною вартою розпочнуть вжиття заходів із ліквідації стихійної торгівлі у центральній частині міста. Зокрема, стихійним торговцям запропонують вільні торгові місця у критому центральному ринку.
Незважаючи на карантинні обмеження, у центрі Дрогобича стрімко відновилася стихійна торгівля. Це суцільна небезпека з обох сторін: перше – це повна антисанітарія, друге – в країні карантин через пандемію коронавірусу. Ніяких норм безпеки при стихійній торгівлі не дотримано.
Попередньо роботу ринків після часткового послаблення карантину дозволили лише за умови відсутності стихійної торгівлі. Комісія ТЕБ та НС попереджає, якщо до 1 липня стихійну торгівлю «з асфальту» навколо ринку у центрі Дрогобича, зокрема на вул. Ковальській, не припинять, то сам продуктовий ринок під загрозою закриття. Таким чином діяльність ринку та робота підприємців, які сумлінно сплачують всі податки, також поставлено під загрозу через стихійну несанкціоновану торгівлю. Відповідальність за припинення стихійної торгівлі покладено на керівництво КП «Дрогобицький ринок».

Джерело: https://drohobych-rada.gov.ua/

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: