ЗВЕРНЕННЯ.Координаційної ради громадських організацій Стрийщини. 16 червня 2019 року м. Стрий.

Ми, представники громадських організацій Стрийщини, на долю яких випала відповідальна місія подальшої розбудови Української держави, захисту від агресії Російської Федерації, розуміючи складну політичну і економічну ситуацію в державі звертаємося до мешканців міста Стрия та Стрийського району взяти активну участь у виборах народних депутатів до Верховної Ради України.

Сьогоднішні вибори депутатів до Верховної Ради України – надважлива подія 2019 року в житті української нації, вони по-особливому відповідальні й доленосні. Адже вони проходять у складних умовах перезагрузки корумпованої влади, боротьби із олігархами, кланами та корупціонерами, виборів  нового складу Верховної Ради та формування нового складу Кабінету Міністрів України.

В останні  роки корупційна та олігархічна  влада в Україні більше імітувала системні реформи, ніж їх здійснювала. Сьогодні ми маємо в державі авторитарну чи квазіавторитарну бюрократичну систему, в якій «любим друзям» – все, противникам і ворогам системи переслідування, приниження та кримінальні справи.

У державних бюрократичних нереформованих інституціях влади,   стовпами стала корупційно-олігархічна та політична система і системна корупція, яка її живить, а «правоохоронна» та «судова» системи  її захищають.

Усім очевидно, що без рішучих змін та ефективних реформ є пряма загроза втрати державності та незалежності України.

За цих обставин, думаючи про завтрашній день, ми, представники  громадського суспільства, керівники громадських організацій Стрийщини закликаємо усіх виборців міста Стрия і Стрийського району, ваших близьких і знайомих, друзів неодмінно прийти на виборчі дільниці і віддати свій голос у підтримку кандидата в депутати до Верховної Ради України по Стрийському мажоритарному округу  № 126

Канівця Олега Леонідовича.

Нам не потрібні більше «депутати парашутисти»  на Стрийщині,  які не знають проблем Стрийщини, не звітуються перед стриянами, а їх приїзд на Стрийщину «стає великим святом» чи подією.

Олег Канівець  вихідець із Стрийщини, відомий український політик і громадський діяч. 3 кінця 80-х активний учасник національно-патріотичного руху в Галичині, активний учасник двох революцій: Помаранчевої в 2004 та Революції Гідності в 2014 році.

Із 1986 року до 2019 року пройшов шлях від інженера ВО «Мікроприлад» до генерального директора ЗАТ «Укрнафтобуріння». Засновник благодійного фонду «Добре серце».

Олег Леонідович Канівець добре знає  проблеми, які турбують жителів Стрийського виборчого округу, неодноразово долучався до залучення інвестицій, коштів з державного бюджету,  ресурсів міжнародних програм до оснащення та ремонту шкіл, дитячих установ, лікарень, ФАП-ів та амбулаторій, об’єктів культури та спорту, ремонту доріг,  вирішення  соціальних проблем виборців округу.

Окрім того, Олег Леонідович з червня 2014 року і по сьогодні фінансово та матеріально  підтримує і допомагає  волонтерам Стрийщини, які їздили з гуманітарною допомогою для добробатів та інших частин Збройних Сил України в зону АТО.

Особлива увага Олега Леонідовича приділялась гуманітарній допомозі, заохоченню особового складу підрозділів 223 Стрийського зенітного ракетного полку, які з 2014 року прикривають повітряний простір на сході України.

Закликаємо всі громадські організації та об’єднання Стрийщини, патріотичні сили, виборців діяти виключно на користь України та нашого Стрийського краю, підтримавши кандидата в депутати до Верховної Ради України від Стрийського мажоритарного виборчого округу № 126 нашого земляка

КАНІВЦЯ ОЛЕГА ЛЕОНІДОВИЧА

Наш кандидат – це єдиний узгоджений і підтриманий кандидат  Президією Координаційної ради громадських організацій  Стрийщини.

     Звернення підписали:

ГО «Туристично-інформаційний центр «Стрий» 

Сікора О.

ГО «Екологічно Туристично Просвітницький Центр «Здоров’я»

Сікора І.

ГО «Агенція регіонального розвитку «Перспектива Стрийщини»

Комарницький Ю.

ГО «Майдан Стрийщини» 

Коцур В.

ГО «Регіональний інформаційно-навчальний і комунікаційний центр»  

Ведерніков В.

ГО «Спілка ветеранів Афганістану» 

                                                                        Кіндратишин Р.

ГО «Спілка пенсіонерів ЗСУ Стрийського Гарнізону»

                 Вега С.

ГО «Стрийська організація інвалідів війни та Збройних Сил»

Пенкін С.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: