Змішані єдиноборства. Роман Меленевич виборов чемпіонський пояс

Нещодавно в місті Луць­ку відбувся міжна­родний тур­нір з ММА «PRIDE».

У цих змаганнях взяли участь титуловані бійці з різних регіонів України, а також бійці з Азербайджану, Вірменії, Таджикистану та Білорусі. В зв’язку з карантинними обмеженнями захід відбувся без глядачів.

Дуже відрадно, що честь Львівської області на цьому турнірі захищали чотири бійці Стрийського спортивного клубу «Горянин» (на фото) – Андрій Ганчар, Богдан Чорнейко, Роман Меленевич та Олег Карпин, які тренуються під орудою головного тренера, майстра спорту України Сергія Ярового. У розмові зі мною пан Сергій зазначив, що три поєдинки з чотирьох завершились перемогою його вихованців. Відкрили цей турнір бійці вагової категорії до 77 кг. Стриянин Андрій Ганчар достроково, «задушливим» прийомом у другому раунді переміг господаря змагань Романа Гузя. Далі у бій вступили спортсмени вагової категорії до 70 кг. І знову перемогу за підсумками трьох раундів та рішенням арбітрів здобув вихованець Стрийського спортивного клубу «Горянин» Богдан Чорнейко. Наш боєць переміг лучанина Олександра Слєпка. Хотів би зазначити, що Андрій Ганчар та Богдан Чорнейко провели аматорські поєдинки. Після цих боїв відбулися два професійно-аматорські поєдинки. Так у ваговій категорії до 70 кг перемогу святкував 17-річний стрия­нин Роман Меленевич, який за рі­шенням суддів був кращим за місцевого спортсмена Богдана Шаула та виборов чемпіонський пояс. У ваговій категорії до 61 кг відбувся поєдинок між Андрієм Протасюком (Луцьк) та Олегом Кар­пином (Стрий). В октагоні на 40-й се­кунді першого раунду господар змагань був силь­нішим за стриянина.

Вітаю юних стрийських бійців змішаних єдиноборств Романа Меле­невича, Андрія Ганчара та Богдана Чернейка із заслуженими перемогами і бажаю їм не зупинятися на досягнутому та невпинно рухатися вперед, а Олегу Карпину зичу в його наступних боях лише перемог. До речі, Роман Меленевич та Богдан Чорнейко навчаються у Стрийському фаховому коледжі ЛНАУ. Після приїзду у Стрий директор Ігор Рінило зустрівся зі своїми студентами і побажав хлопцям успіхів у навчанні та високих спортивних досягнень у спорті.

На даний час вихованці Стрийського спортивного клубу «Горянин» наполегливо та інтенсивно тренуються і готуються до нових стартів.

Сторінку підготував Михайло ОЛІЙНИК.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: