«Коли об’єднюються чоловіки –  це сила, а коли жінки –  це успіх»

На Стрийщині відбулася вагома та значна подія для жінок і про жінок – «Жіночий Форум Стрийщини-2019». Тема форуму: «Жінки та сучасність. Як реалізувати себе в умовах сьогодення». Даний захід проведений з метою об’єднання жінок нашого регіону, незалежно від віку та статусу у вільну платформу для спілкування. 

Спікери форуму були впізнавані, відомі та успішні жінки України:  Оксана Юринець — український політик, народний депутат Верховної Ради України VIII скликання, науковець, громадський діяч, кандидат економічних наук; Юлія Жишко – президент ГО «Ділові жінки в Львівській області», комерційний директор Пінопласт ТМ 100 ЗИМ; Галина Давидюк – Місіс Відкритий Світ-Україна-2016, членкиня ГО «Ділові Жінки України», носій почесного звання «Мати-героїня», стиліст, імідж-дизайнер, засновниця студії іміджу «VALYAZH”.

Велике дякую Євгенії Пристанюк, засновниці жіночого клубу «Happy Women’s Space», яка вперше в нашому місті наважилася об‘єднати суспільно активних жінок, представниць різних галузей виробництва, бізнесу, освіти, медицини, соціальних служб, ЗМІ. Тому, я з величезним задоволенням підтримала ідею для створення такого заходу як Форум. Адже, ко­ли об’єднюються чоловіки – це сила, а коли жін­ки – це успіх. Тому, над­звичайно приємно бу­ло знаходитись серед присут­ніх, ми отримали нові знайом­ства,  досвід, спіл­кування і прос­то хороший наст­рій. Дякую­чи нашим спікерам, жінки Стрийщини розпочали весну з хорошим настроєм в об’єднанні краси та успіху.

Також щире дякую усім партнерам, які без ва­гань нас підтримали. Спо­діваюсь ми і надалі будемо мати нагоду об’єднювати жінок у подібні заходи.

Анжела МАРГОЛИЧ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: