ЗАПИТАЙМО В ЛІКАРЯ. ВІРУСНИЙ ГЕПАТИТ «А» ТА ЙОГО ПРОФІЛАКТИКА

Вірусний гепатит «А» – гостра циклічна хвороба з переважно фекально-оральним механізмом передачі, що характеризується ураженням печінки і синдромом інтоксикації, збільшенням печінки і нерідко жовтяницею. Викликається вірусом гепатиту «А». Вірус гепатиту «А» стійкий у навколишньому середовищі: при кімнатній температурі може зберігатися декілька тижнів чи кілька місяців, а при 40C – кілька років. Вірус інактивіюється при температурі 1000C протягом 5 хв, чутливий до формаліну й УФО, відносно стійкий до хлору. Джерело інфекції – хвора людина, яка стає заразною для інших ще в інкубаційному періоді і особливо продромальному (початковому) за 5-7 днів до появи жовтяниці, а також через тиждень після появи її. Найбільше епідеміологічне значення мають пацієнти зі стертими і безжовтяничними формами гепатиту «А», кількість яких може в 2-10 разів перевищувати число хворих жовтяничними формами.

Ведучий механізм зараження гепатитом «А» – фекально-оральний, реалізований через водний, харчовий і контактно-побутовий шляхи передачі. Особливого значення набуває водний шлях передачі інфекції, що забезпечує виникнення епідемічних спалахів гепатиту. Захворювання здебільшого розвивається поступово. Але іноді воно може початися гостро і супроводжуватись підвищенням температури, легким або вираженим ознобом, болями в животі, нудотою, блюванням. Звичайно, хворі скаржаться на поганий сон, зниження апетиту. Іноді появляється відраза до їжі, може бути нудота, скарги на болі в правому підребер’ї. Інколи виникають катаральні  ознаки  верхніх дихальних шляхів з гарячкою, болями в суглобах і м’язах. Незабаром після виникнення перших ознак хвороби змінюється колір сечі, вона стає темною. Водночас з’являється жовтяничне забарвлення склер, шкіри, слизової оболонки ротової порожнини. Перенесене захворювання залишає після себе порівняно стійкий імунітет.

Розпізнати інфекцію, та ще тоді, коли нема жовтяниці, завжди важко. Поставити правильний діагноз допоможуть лабораторні дослідження. Щоб запобігти захворювання вірусним гепатитом «А» необхідно:

* Використовувати для пиття та миття посуду лише перекип’ячену воду (воду кип’ятити не менше 10 хв, дати відстоятися).

* Не використовувати для пиття, приготування їжі та миття посуду воду з незнайомих джерел водопостачання.

* При неорганізованому відпочинку для пиття та приготування їжі мати з собою  запас  питної води (краще бутильовану).

* Перед споживанням овочів, фруктів та ягід їх необхідно добре промити питною водою, для споживання дітьми – обдати окропом.

* Суворо дотримуватись правил особистої гігієни – обов’язково мити руки з милом перед приготуванням та вживанням їжі, після кожного відвідування туалету.

* Не займатись самолікуванням. При появі перших ознак захворювання необхідно терміново звернутись до лікаря.

 

Н. ЯВОРІВ, лікар-епідеміолог Стрийського районого центру ДУ  «Львівський ОЦ КПХ МОЗУ».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: