Команда «Європейської Солідарності» м. Стрия креативно привітала медиків та татусів

У 2019 році, тодішнім президентом України Петром Порошенком був підписаний указ про святкування у третю неділю червня Дня батька. У документі зазначено, що одна з цілей свята – під­вищення статусу чо­ловіка, як батька в про­цесі виховання дітей.

Крім того, в Україні в третю неділю червня відзначають День медичного працівника. Мета свята – віддати данину поваги та висловити подяку людям у білих халатах, які присвячують своє життя медичній діяльності. Особливо гостро це звучить у період коронавірусної епідемії. Свято відзначають не тільки лікарі, а й медсестри, санітари, нау­кові співробітники, допо­міжний медперсонал, викладачі, студенти, інтерни та випускники профільних навчальних закладів.

Обидва свята цьогоріч припали на  21 червня. Ці свята є досить визначними, враховуючи останні події: війну на сході та пандемію коронавірусу. Чиїсь батьки і зараз захищають нас від окупанта, а чиїсь рятують людські життя у білих халатах. Команда «Європейської Солідарності» Стрия за ініціативи голови організації Сергія Ковальчука по-особливому привітала всіх батьків і медиків. Було змонтовано декілька відеороликів, в яких діти Стрийщини вітали своїх татусів та лікарів. До акції долучились також учні 4-А класу НВК «Школа 1 ст.- гімназія ім. А. Шептицького м. Стрия», організатор  класний керівник Богдана Жигалін.

Особливо теплими були відео з привітаннями для батьків, адже кож­на дитина чи то у віршованій фор­мі, чи то своїми словами намагалась передати всю любов до свого татуся. Надзвичайно зворушливими були вітання дітей, чиї батьки зараз вою­ють на сході України, адже окрім при­вітання з Днем батька діти вислов­лювали гордість за своїх татів.

Досить по-сучасному було також змонтоване відео з привітаннями для медиків: діти застосовували маски, дякували нашим сучасним рятівникам за невтомну працю та присвячували віршовані рядки.

Впевнені, що батькам та медичним працівникам було приємно переглянути відео зі словами подяки та побажання в свою адресу від малечі, адже увага та добре слово ніколи не бувають надмірними!

Оксана БАНДЕРА-ПІЖИК

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: