ВОЛЕЙБОЛ. ПЕРЕМОЖНА ХОДА ВИХОВАНЦІВ СТРИЙСЬКОЇ ДЮСШ

Відразу в трьох турнірах взяли участь минулими вихідними юні волейболісти Стрийської ДЮСШ.

У неділю, 27 січня, у спортзалі СЗШ №1 в м. Трускавець відбувся благодійний волейбольний турнір серед дорослих, метою якого був збір коштів для порятунку маленької дівчинки Ангелінки Лунич, яка хвора на лейкоз. У цих змаганнях взяли участь волейболісти Стрия (на фото), Трускавця, Підбужа, Довге-Гірське та другої команди Дрогобича. Хотів би зазначити, що стрийські волейболісти ДЮСШ міськвно були наймолодшими учасниками цього турніру. Вік нашої команди 15-16 років. Як зазначив тренер Стрийської ДЮСШ Микола Столярський його підопічні усі свої поєдинки провели на одному диханні та здобули впевнені перемоги – усі по 3:0. Проте головне не спортивний результат, а участь у благородній справі – допомозі на лікування дитини! Завдяки проведеному благодійному турніру вдалося зібрати для Ангелінки 18530 грн.
Крім того, з 26 по 27 січня у м. Сокалі відбувся чемпіонат Львівської області серед юнаків 2002 р.н. У цьому турнірі взяли участь 8 волейбольних команд, які були розподілені на дві групи:
«А»: Стрий, Сокаль-1, Сокаль-2, «Енергетик» (Львів);
«Б»: Солонка, Червоноград, Городок та Кам’янко-Бузька.
В усіх своїх волейбольних матчах юні стрийські волейболісти здобули перемоги: Сокаль-2 та Львів – 3:0, а Сокаль-1 – 3:2 та з першого місця вийшли до фіналу. У фіналі стрийські юнаки у драматичному поєдинку поступилися з рахунком – 2:3 команді ОТГ с. Солонка і посіли друге місце.
Також наші дівчата 2005 р.н та молодші (на фото) взяли участь у черговому турі змагань «Ліга Області», які минулими вихідними проходили у м. Львові. Підопічні Миколи Столярського здобули дві перемоги над командами – Львова та Нового Роздолу з одинаковим рахунком – 3:0 і в загальному заліку впевнено посідають перше загальнокомандне місце, маючи у своєму активі 20 залікових очок. Друге місце посідає волейбольна команда з Нового Роздолу – 13 очок та одна гра у запасі. На третьому місці – Трускавець, на четвертому – Львів. До закінчення турніру залишається два тури.
Крім того, юнаки Стрийської ДЮСШ 2006 року народження провели зі своїми однолітками з Жидачівської ДЮСШ товариську зустріч на волейбольному майданчику суперника наші та здобули впевнену перемогу – 4:1.
Вітаю юних вихованців Стрийської ДЮСШ міськвно та їх тренера Миколу Столярського з відмінним результатом – перше та друге місця і з лідерством у «Лізі Області» та бажаю нових переможних, призових подіумів і блискавичних перемог.