ВОЛЕЙБОЛ. ПЕРЕМОЖНА ХОДА СТРИЙСЬКОЇ ДЮСШ

      Приємний новорічний спортивний подарунок зробили вихованці Стрийської ДЮСШ міськвно для усіх палких прихильників та шанувальників волейбольної Стрийщини. Протягом двох днів, з 26 по 27 грудня 2018 року, у спортзалі Червоноградської ДЮСШ проходив Всеукраїнський новорічний турнір серед дівчат 2002 р.н.

           У цьому турнірі взяли участь шість волейбольних дівочих команд: ДЮСШ №10 (Київ), ДЮСШ (Стрий), ДЮСШ (Червоноград), ДЮСШ (Жовква), ДЮСШ (Ковель) та друга команда ДЮСШ (Червоноград). У розмові зі мною, тренер Стрийської ДЮСШ міськвно з волейболу Микола Столярський зазначив, що цей турнір відбувся по коловій системі. Його підопічні по черзі здолали команди-суперниці з Києва та Червонограду з однаковим рахунком – (2:1) та Ковель, Жовкву і Червоноград-2 з однаковим рахунком – 3:0 і цілком заслужено посіли перше місце. Друге та третє місця розділили між собою команди ДЮСШ №10 (Київ) та ДЮСШ (Червоноград). Наступні місця розподілилися так: четверте – ДЮСШ (Ковель), п’яте – ДЮСШ (Жовква), шосте – ДЮСШ-2 (Червоноград). Ось, хто у складі збірної Стрийської ДЮСШ (на фото) «кували» перемогу: Марта Мацкова (капітан команди, на фото), Анастасія Автономова, Божена Петриків, Андріана Павлик, Вікторія Песоцька, Юлія Хомин, Анастасія Маринець.

      Переможці та призери цього турніру отримали від організаторів кубки, медалі та грамоти. Тренер Стрийської ДЮСШ міськвно Микола Столярський та його вихованці вітають усіх своїх палких прихильників, батьків та рідних, меценатів з Новорічними та Різдвяними святами та бажають усім достатку, усіляких гараздів та мирного неба!

      Михайло ОЛІЙНИК.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: