Дві звитяги стрийських волейболісток

Протягом двох днів, з 13 по 14 лютого у курортному місті Трускавець проходив фінальний тур чемпіонату України-2021 з волейболу на снігу серед жінок та чоловіків.

У цьогорічному чемпіонаті України взяли участь 16 чоловічих та 9 жіночих команд з міст: Львова, Дрогобича, Млинова, Луцька, Рівного, Городка, Мукачева, Стрия, Сколе, Трускавця, Ужгорода, Сваляви та з села Конюхова (Стрийського району). Як і очікувалося серед фаворитів змагань були вихованці Стрийської ДЮСШ міськво (директор – Микола Столярський) та волейбольного клубу «Рись» (тренер – Роман Кошіль).

У розмові зі мною тренер Микола Столярський зазначив, що у складі об’єднаної команди Стрий-Львів виступав стриянин Олег Павлик, який разом з львів’янами Даниїлом Захарченком та Андрієм Савчуком посіли друге місце, поступившись у фіналі об’єднаній команді Владислав Шевчук, Андрій Семенюк, Володимир Бортник та Олег Покотило (Млинів-Луцьк-Рівне). Чільну трійку призерів замкнула об’єднана команда Юрій Бокшан  Михайло Скукіс, Максим Кузьмін та Тарас Свередюк (Ужгород/Свалява/Львів).

Дуже відрадно, що серед жінок перше місце виборола команда Стрия у складі Юлія Хомин, Марта Мацкова, Анастасія Автономова та Андріана Павлик. Друге місце вибороли львів’янки: С. Кутія, І. Лис та Н. Гончар. Третє місце посіла обєднана команда Львів-Трускавець у складі: З. Шаргуленко, О. Гриних, С. Бечкало. Друга команда Стрия у складі: Тетяна Бутитер, Кароліна Малетич, Юлія Іванус та Вікторія Шишка посіли восьме місце.

Величезна подяка партнерам чемпіонату України-2021: Medical resort & SPA Geneva, Taka-Maka, AppleRoom Store, VolleyShop, ВК Трускавець.

Переможці та призери чемпіонату України 2021 року були нагороджені кубками, медалями, грамотами та цінними призами. Команда Стрия, як чемпіон України завоювала путівку на чемпіонат Європи із зимового волейболу який цьогоріч пройде в Австрії. Однак на цю поїздку потрібні значні кошти, яких у нашої команди, на превеликий жаль, немає. Тому стрийська команда шукає меценатів, які б могли фінансово долучитися до поїздки дівчат в Австрію.

Перед цим чемпіонатом України з волейболу на снігу в Стрию, у спортзалі Стрийської ДЮСШ відбувся Кубок «Stryi Open»-2021 серед дівчат 2005 р. н. і молодші. Титульним спонсором турніру виступила фірма «Турмаркет Стрий», за сприяння відділу фізичної культури і спорту управління культури, молоді та спорту Стрийської міської ради (начальник управління – Богдан Бойко, начальник відділу – Руслан Каліцун). За красивий кубок та медалі боротьбу вели команди: ДЮСШ (Стрий), «Львівська Політехніка», ДЮСШ (Новий Розділ) та команда Трускавець.

Юні стрийські волейболістки показали високий рівень підготовки та цілком закономірно стали переможцями турніру. Друге місце виборола команда «Львівська Політехніка», третє – команда Трускавець.

Переможці та призери Кубка «Stryi Open»-2021 були нагороджені кубками, медалями, грамотами та сувенірами.

Дирекція ДЮСШ висловлює слова щирої подяки туристичній фірмі «Турмаркет Стрий» за фінансову допомогу в проведенні цих змагань. Свої призи також надали: фірма «Така Мака» – настільні ігри. Крім того, вони розробили та надрукували афішу до цього турніру; фірма «Артприз» – нагородна та сувенірна атрибутика. Свої сертифікати на смачну каву надала «Кава від Стрийка», а також тренерам Стрийської ДЮСШ міськво та волейбольному клубу «Рись» Христині Курилишин та Роману Кошілю.