Волейбол на снігу. визначився чемпіон України 2021 року

Із 30 по 31 січня ц. р. на штучних майданчиках з пляжного волейболу курортного міста Трускавець проходив чемпіонат України з волейболу на снігу (сніжного волейболу) серед дорослих.

Починаючи з 2019 року до складу кожної команди з волей­болу на снігу входить три гравці. Ця зміна дозволила підвищити популярність та унікальність волейболу на снігу і підкреслити його особливості.

У цьогорічному чемпіонаті України взяли участь 17 чоло­вічих команд, які представляли міста та села нашої України: Бо­рислав, Львів, Городок, Конюхів (Грабовецько-Дулібська ОТГ, Стрийський район), Луцьк, Млинів, Мукачево, Новояворівськ, Стрий, Трускавець, Ужгород, Червоноград.

Честь нашого славного спортивного міста Стрия захищали: Ростислав Кошіль, Ростислав Стаднишин, Владислав Пиць (Стрий-1) та Володимир Столярський, Владислав Максимович, Артем Двоскін (Стрий-2). Крім того, стриянин Олег Павлик виступав у складі об’єднаної команди Львів-Стрий разом з львів’янами Даниїлом Захарченком і Андрієм Савчуком. У складі команди села Конюхів виступали: Степан Питлак, Павло Андріїв, Павло Тимчишин, Володимир Барабаш. У розмові зі мною, директор Стрийської ДЮСШ міськво Володимир Столярський зазначив, що чемпіонами України 2021 року стала об’єднана команда Львів-Стрий, за яку виступав вихованець Стрийської ДЮСШ міськво та волейбольного клубу «Карпатська рись» Олег Павлик, з чим я його вітаю і бажаю не зупинятися на досягнутому, а невпинно рухатися вперед. Хотів би зазначити, що готували юних стрийських волейболістів до цих змагань тренери Микола Столярський та Роман Кошіль.

На даний час вихованці Стрийської ДЮСШ міськво напо­легливо та інтенсивно тренуються та готуються до нових турнірів.

Михайло ОЛІЙНИК. Фото Євгена Бармінова.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

НОВИНИ КРАЮ

ГОТУЄТЬСЯ ПОЇЗДКА НА СХІД УКРАЇНИ