Волейбол. ВК «Рись» – ВПУ-34 – ДЮСШ (Стрий) дебютував у Першій лізі

У спортзалі фізкультурно-оздоровчого комплексу «Олімпія» (Чернівці) протягом двох днів з 2 по 3 грудня, стартував чемпіонат України з волейболу серед дорослих жіночих команд сезону 2020-2021 років. 

Вперше в історії дорослого жіночого волейболу Стрия часів Незалежності України наша волейбольна команда «Рись» – ВПУ-34 – ДЮСШ (Стрий) складена з вихованців Стрийської ДЮСШ та ВК «Рись» 2005 року народження (тренер – Микола Столярський) дебютувала у чемпіонаті України серед жіночих команд. Свою першу гру підопічні Миколи Столярського провели 2 грудня проти господарок змагань – волейболісток чернівецького ВК «Буковинка-ЧНУ-ЧО­ДЮСШ». Більш титуловані та старші по віку чернівецькі волейболістки зуміли нав’язати нашій команді свою гру та здобути свою першу перемогу – 3:0. Наступного дня на юних стрийських волейболісток чекала сильна жіноча волейбольна команда «Олімпія» (Івано-Франківськ). У цій грі пі­допічні Миколи Воло­димировича Столярсь­кого продемонст­рували комбінаційну та атакувальну гру, вправний прийом та захист. Все вирішилося у заключній п’ятій партії, яку, на превеликий жаль, стриянки програли, а з тим і матч – 2:3.

А вже з 10 по 11 грудня наше славне спортивне місто Стрий стало господарем другого етапу чемпіонату України серед дорослих жіночих команд. У перший змагальний день ВК «Рись» – ДНЗ «ВПУ №34» (Стрий) протистояв волейбольному клубу «Новатор» (Хмельницький). Підопічні Миколи Столярського показали непогану гру, але знову поступилися з рахунком – 1:3. У п‘ятницю, 11 грудня юні стриянки провели свою заключну гру у цьому 2020 спортивному році проти ВК «МХП» (Вінниця). І знову для вияснення переможця цього двобою, як і у другій грі в Чернівцях знадобилося п‘ять партій. Тільки на цей раз у заключній партії перемога була на боці юних стрийських волейболісток – 3:2. У складі юної стрийської волейбольної команди виступали: Марта Мацкова (к), Андріана Павлик, Божена Петриків, Тетяна Бутитер, Юлія Голубовська, Юлія Хомин, Вікторія Шишка, Яна Костів, Кароліна Малетич, Анастасія Автономова.

Отож, після чотирьох ігор ВК «Рись» – ВПУ-34» – ДЮСШ (Стрий) набрали 5 залі­кових очок з 8 можливих. Матчі третього етапу розпочнуться вже навесні 2021 спортивного року.

У розмові зі мною тренер ВК «Рись» – ВПУ-34 – ДЮСШ (Стрий) Микола Сто­лярський зазначив, що його вихованки добре справилися з поставленою задачею, пока­завши при цьому атакувальну та комбінаційну гру. «Принагідно хочу привітати усіх наших меценатів, спонсорів з прийдешнім Різдвом Христовим та наступаючим Новим, 2021 роком і побажати усім Вам міцного здоров’я, достатку, злагоди, терпіння та усіляких гараздів. Нехай щастить вам, вашим сім’ям та фірмам. Бережіть себе та своїх рідних і близьких», – зазначив Микола Столярський.

Тренерський штаб та волейболістки ВК «Рись» – ВПУ-34» – ДЮСШ (Стрий) вис­ловлюють слова щирої подяки: начальнику відділу фізичної культури і спорту Стрийської ОТГ Руслану Каліцуну, готелю «Золото Карпат», фірмі Така Мака, «Сімейній пекарні», фірмі «Турмаркет» (Стрий), фірмі M. YU, VOLEYSHOP за фінансову допомогу та сприяння у проведенні цього етапу та виїзду наших волейболісток на етапи чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд, а також Стрийській федерації волейболу і рекламно-інформаційній газеті «Фортуна» за своєчасне висвітлювання різноманітних турнірів, в яких беруть участь вихованці Стрийської ДЮСШ міськво та ВК «Рись» (Стрий).

До зустрічей у Новому, 2021 році.

 

Михайло ОЛІЙНИК.

Фото Любомира Шевчука.    

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Футбол. СК «Візія» — володар осіннього Кубка Стрий

ФСК «Гарт» – СК «Візія» 1:2 (0:0).