Тріумф збірної Стрийської ДЮСШ у Жидачеві

Протягом двох днів, з 6 по 7 листопада ц. р. в спорт­залі Жидачівської ДЮСШ проходив всеукраїнський юнацький турнір з волейболу – «Золота осінь» серед дівчат 2004 р. і молодші

У цьогорічних змаганнях взяли участь п’ять дівочих юнацьких команд: ДЮСШ Галич (Івано-Франківська область), ДЮСШ Жидачів, ДЮСШ Новий Розділ, ДЮСШ-1 Стрий (на фото), ДЮСШ-2 Стрий (на фото). Змагання проходили по коловій системі. У розмові зі мною тренер Стрийської ДЮСШ Стрий Микола Столярський зазначив, що його підопічні здобули над усіма суперниками красиві перемоги з рахунком – 3:0 та цілком закономірно стали переможцями турніру. Друге місце виборили юні волейболістки з Нового Роздолу, третє – друга команда ДЮСШ Стрий. Ось, хто у складі першої команди ДЮСШ Стрий «кував» перемогу: Андріана Павлик (к), Божена Петриків, Тетяна Бутитер, Лідія Кмошик, Анна Желіско, Яна Костів.

Переможці та призери все­українського юнацького турніру серед дівчат 2004 р. н. та молодші були наго­роджені кубками, медалями та грамотами.

На даний час юні вихованці Стрийської ДЮСШ під керівництвом своїх тренерів Миколи Володимировича Столярського та Романа Петровича Кошіля наполегливо та інтенсивно тренуються до чемпіонату України серед жіночих команд I ліги, перший етап якого орієнтовно пройде з 22 по 26 листопада у м. Хирів (Самбірська ОТГ) . Нагадаю, що наша стрийська команда вперше візьме участь у змаганнях такого рангу. Тож побажаю нашим юним стрийським волейболісткам, якомога краще виступити на волейбольній площадці Хирівського спорткомплексу. Тримаємо за вас кулаки дівчата.

Михайло ОЛІЙНИК. Фото Миколи Столярського.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: