Волейбол. ВК «Рись» Стрий вийшла у друге коло

Із 25 по 27 вересня ц. р. у спортзалі Стрийської ДЮСШ міськво проходили ігри першого кола Кубка України серед дорослих жіночих команд, який проводиться за сприяння федерації волейболу України. У нашій групі за дві путівки у друге коло боротьбу вели три волейбольні клуби: ВК «Буковинка» (Чернівці), ВК «Олімпія» (Івано-Франківськ) та ВК «Рись» (Стрий). 

Хотів би зазначити, що чернівецька та івано-франківська волейбольні команди є неодноразовими учасниками дорослого чемпіонату України серед команд першої ліги. А стрийська команда лише цьогоріч дебютує у першій лізі українського жіночого волейболу. Отож, суперники у наших дівчат були серйозні. У перший день змагань свою першу гру юні стрийські волейболістки, які виступають під орудою головного тренера Миколи Столярського провели проти волейбольного клубу «Буковинки». На превеликий жаль, господарки змагань поступилися з рахунком 0:3 (11:25, 22:25, 23:25), показавши при цьому досить непогану гру, особливо у другій та третій партіях. У наступній грі чернівецька команда з рахунком – 3:1 (11:25, 25:12, 25:21, 25:16) перемогла своїх суперників з ВК «Олімпія» (Івано-Франківськ) та за тур до закінчення змагань посіла перше місце та вийшла у наступне коло. Друга путівка у наступне коло вирішувалася у матчі «Рись» (Стрий) – «Олімпія» (Івано-Франківськ). Настанови Миколи Столярського та вміла гра на блоці та прийомі принесла таку бажану перемогу стрийським волейболісткам – 3:0 (25:17, 25:22, 25:21). Це перемога дозволила посісти стрийській команді друге місце у своїй групі та продовжити участь у цьому турнірі. У розмові зі мною, тренер ВК «Рись» (Стрий) Микола Столярський зазначив, що дебют у дорослому турнірі серед жінок пройшов досить вдало. Попереду ігри другого кола Кубку України. У складі ВК «Рись» виступали: Марта Мацкова (к), Андріана Павлик, Божена Петриків, Юлія Голубовська, Юлія Хомин, Вікторія Шишка, Анастасія Автономова, Кароліна Малетич, Тетяна Бутиткр, Юлія Іванус та Яна Костів. Президент команди – Олег Кизима, головний тренер – Микола Столярський, тренер – Роман Кошіль.

Організатори турніру висловлюють слова щирої подяки директору Вищого професійного училища №34 м. Стрий Олегу Кизимі, благодійній організації «Фонд Карпінських», готелю «Золото Карпат», депутату Верховної Ради України Андрію Коту за фінансову допомогу у проведенні цих змагань. Крім того, ВК «Рись» (Стрий) дякує своїм друзям: фірма «Така Мака», «Турмаркет Стрий», «Сімейна Пекарня» Стрий, Volleyshop.org, Yurii Sinii та фірмі M. Yu за постійну турботу, допомогу та подарунки. Будьте завжди здорові, нехай щастить вам у всьому.

Михайло ОЛІЙНИК.

Фото Любомира Шевчука. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: