Пляжний Волейбол. «Битва Кланів-2020»

Саме під такою назвою, нещодавно у Стрию, на волейбольному майданчику, який знаходиться біля ЗОШ №10 відбулися фінальні змагання з пляжного волейболу без вікових обмежень. 

На церемонії відкриття, один із організаторів цих змагань, тренер відділення волейболу Стрийської ДЮСШ міськво Микола Столярський у своїй промові розповів про 6-ту річницю Іловайського котла, в якому полягло 368 українських бійців та ще 158 наших воїнів вважають зниклими безвісти. Усі присутні хвилиною мовчання пом’янули полеглих у війні з російським агресорам та незаконними проросійськими бандами. Після цього розпочалося найцікавіше – змагання. На превеликий жаль, через певні обставини декілька кланів не змогли взяти участь у цьому фінальному етапі, в тому числі, фаворити змагань – та переможці першого туру клан «Центуріанів», родина Столярських.

У розмові зі мною Микола Столярський зазначив, що усі клани змагалися на волейбольних майданчиках за кожне залікове очко. У підсумку переможцем цих змагань став клан «Рись», у складі яких виступали: Олег Павлик, Андріана Павлик та Євген Бармінов (на фото), які у фіналі у важкій боротьбі вирвали перемогу у клану «Лелеки» за яких виступали: Ростислав Кошіль, Юлія Іванус та Роман Кошіль. Чільну трійку призерів замкнув клан «Горбики», які перемогли клан «Метеликів».

Переможці та призери фінального етапу «Битва кланів-2020» нагороджені призами від торгової марки «Кава від Стрийка». Крім того, подарунок отримав і наймолодший та найдосвідченіший учасники змагань.

Після нагородження усі учасники були запрошені на святковий фуршет на якому спортивні родини разом відмітили завершення турніру і визнали великий позитив та користь таких родинних зустрічей, та вирішили й надалі проводити подібні турніри, інші сімейні заходи усім клубом «Карпатська Рись».

 

Михайло ОЛІЙНИК. Фото Євгена Бармінова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: