ВОЛЕЙБОЛ. «Пляжний Львів»

У понеділок, 31 серпня ц. р., у древньому Львові, на майданчику з пляжного волейболу біля торгового центру «Форум», відбувся юнацький регіональний турнір з пляжного волейболу – «Пляжний Львів-2020» серед юнаків 2005 року народження.

У цих змаганнях взяли участь 16 команд, які вели боротьбу за головний приз турніру. У розмові зі мною, тренер Стрийської ДЮСШ міськво з волейболу Микола Столярський зазначив, що не дивлячись на важку конкуренцію його вихованці показали високий рівень підготовки та жагу до перемоги. У підсумковому результаті стрийська пара Володимир Столярський та Владислав Максимович у фіналі перемогли своїх однолітків із команди Самбір з рахунком 2:0 та стали переможцями турніру. У матчі за третє місце команда з Червонограду перемогла юних львівських пляжників. Крім того, два інших стрийських дуети Артем Двоскін – Владислав Пиць та Остап Ільків – Владислав Буй посіли відповідно п’яте та дев’яте місця.

Переможець та призери юнацького регіонального турніру з пляжного волейболу – «Пляжний Львів-2020» серед юнаків 2005 року народження були нагороджені організаторами турніру кубками та грамотами.

Михайло ОЛІЙНИК. Фото Миколи Столярського.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

НОВИНИ КРАЮ

Змінилась організаційна структура ПрАТ «Львівобленерго»