Пляжний волейбол. Чемпіонат України-2020

Протягом трьох днів, з 6 по 8 серпня ц. р. на пляжних майданчиках м. Запоріжжя проходив чемпіонат України з пляжного волейболу серед вікової групи U-18.

Честь нашого славного спортивного міста Стрия захищали юні вихованці місцевої ДЮСШ міськво та волейбольного клубу «Карпатська рись»: Ростислав Кошіль/Віктор Лапін, Володимир Столярський/Владислав Макси­мович, Анастасія Автономова /Юля Хомин, Андріана Павлик/Божена Петриків.

Як і очікувалося найкраще серед чотирьох стрийських дуетів виступили Андріана Павлик та Божена Петриків, які місяць тому стали чемпіонами України серед U-16. У важкій боротьбі вони зуміли вибороти сьоме місце. Інша наша пара дівчат Анастасія Автономова та Юля Хомин посіли тринадцяте серед тридцяти двох пар.

Що ж стосується наших юнаків, то пара Ростислав Кошіль – Віктор Лапін посіли тринадцяте місце, а Володимир Столярський-Владислав Максимович були сімнадцятими. Хотів би зазначити, що готувалли наших юних стрийських волейболістів до цих змагань тренери Микола Столярський та Роман Кошіль.

Наші тренери та їх вихованці висловлюють слова щирої подяки головному спеціалісту відділу молоді та спорту Стрийської міської ради Руслану Каліцуну за фінансову допомогу в поїздці на чемпіонат України у м. Запоріжжя.

Також вже вкотре нам допомагають «Майстерня Карамелі» з м. Трускавець в особі Максима Дробота, які зробили нашим дівчатам особливі подарунки – топіки з оновленою емблемою клубу «Карпатська рись», яку в свою чергу їм презентував дизайнер Юрій Сініль.

На даний час юні стрийські волейболісти наполегливо та інтенсивно тренуються та готуються до нових стартів.

 

Михайло ОЛІЙНИК. Фото Романа Кошіля. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: