Волейбол. Нагородження чемпіонів України

У четвер, 2 липня, в актовій залі Стрийської міської ради привітали та нагородили команду наших дівчат 2005 р.н., які нещодавно вибороли звання чемпіонів України у “Дитячій волейбольній Лізі».

Дівоча волейбольна команда Стрия от­римала грошову премію від міста, а також медалі і Кубок Чемпіонів України від федерації волейболу України. У церемонії нагородження взяли участь: заступник міського голови м. Стрия Роман Волинець, начальник відділу освіти Стрийської міської ради Оксана Матвіїв, головний спеціаліст відділу молоді та спорту Стрийської міської ради, майстер спорту України Руслан Каліцун, директор Стрийської ДЮСШ міськво Олексій Кухар.

Крім того, міська влада привітала ви­пуск­ників відділення волейболу Стрийської ДЮСШ і вручила сертифікатами з присвоєнням їм першого дорослого розряду з волейболу, а також нагородила цінними подарунками.

Грошовими преміями також відзначили тренера Стрийської ДЮСШ міськво Миколу Столярського, який привів команду до цього тріум­фа та тренера волейбольного клубу «Кар­патська рись», вчителя фізвиховання Стрийської СЗШ №10 Романа Кошіля, який допомагав йому в усьому.

Команда Стрия висловлює слова щирої подяки: міській владі, депутату Стрийської міської ради Андрію Поврознику, фірмі-спонсору M.Yu одяг UA, а також усім небайдужим, хто допомагав їм протягом цього турніру.

Сподіваємося, що цей успіх надихне наших юних спортсменів з інших видів спорту і вони також прославлять наше славне спортивне місто Стрий на всеукраїнських та міжнародних турнірах.

 

Михайло ОЛІЙНИК.

Фото Євгена Бармінова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: