ВОЛЕЙБОЛ. ДИТЯЧА ЛІГА УКРАЇНИ. СТРИЙСЬКІ ВОЛЕЙБОЛІСТКИ – ЧЕМПІОНИ УКРАЇНИ 2019/2020 

Приємна новина надійшла минулого тижня у наше славне спортивне місто Стрий. Ке­рівництво дитячої Ліги України у зв’язку з карантином вирішило не проводити фіналь­ний етап серед дівчат 2005 р.н. і молодші, який мав відбутися у м. Полтава. Отож, до уваги взяли залікові очки, які команди набрали на трьох попередніх групових етапах. 

У розмові зі мною тренер Стрийської ДЮСШ міськво Микола Столярський зазначив, що у трьох попередніх етапах його підопічні продемострували висовий рівень підготовки та жагу до перемоги. У кож­ному з матчів юні стрийські волей­болістки весь час проводили в атаках, при цьому дуже грамотно діяли на прийомі та показали фено­менальний ре­зультат – 11 перемог в 11 мат­чах, при цьому усі з однаковим рахунком – 2:0. У підсумковому результаті набрали – 33 залікові очки з 33 можливих і цілком заслужено стали чемпіонками України серед дівчат 2005 року народження і молодші. У складі команди ДЮСШ (Стрий) «ку­вали» перемогу: Андріана Пав­лик (к), Божена Петриків, Тетяна Бутитер, Кароліна Малетич, Яна Столярська, Анастасія Римар­чук, Юлія Іванус, Вікторія Шишко, Юлія Голубовська, Яна Костів, Анна Желіско, Каріна Бахмач, Лідія Кмошик та Вікторія Марій. Хотів також зазначити, що усі дівчата навчаються у Стрийсь­кій СЗШ №10 (тренери фізичної культури – Микола Сто­лярський та Роман Кошіль), а волейболом зай­маються у ДЮСШ міськво.

Друге місце виборола збірна КЗ Полтавська СДЮСШОР №2, яка набрала 28 залікових очок. Чільну трійку призерів замкнула збірна ДЮСШ №5 м. Києва – 24 залікових очка. Ось як команди розташувалися дальше у турнірній таблиці: ДЮСШ «Орбіта-Спортінтернат» (м. Запоріжжя) – 23 очка, ДЮСШ ВП ЗАЕС (м. Енергодар Запорізька область) – 19, ДВК «Вікторія» (м. Канів Черкаська область) – 18, КДЮСШ №2 (м. Кременчук Полтавська область) – 16, Чернівецька обласна ДЮСШ – 15, ХОВУФКС (м. Харків) – 13, ДЮСШ (м. Первомайський Харківська область) – 4, Житомирська область – 1, КЛІСП (м. Костопіль Рівненська область) – 0 очок.

Палкі прихильники та шануваль­ники стрийського волейболу вітають юних стрийських волейболісток та їх тренера Миколу Столярського та ба­жають їм не зупинятися на досягнутому, а невпинно рухатися вперед. Так тримати і надалі.

У свою чергу Микола Столярсь­кий та його вихованки висловлюють слова щирої подяки усім тим, хто допомагав їм у виїздах на групові етапи: народному депутату України Андрію Коту, головному спеціалісту відділу молоді та спорту Стрийської міської ради Руслану Каліцуну, депутату Стрийської міської ради Андрію Поврознику, фірмі «Тумаркет» (Стрий), генеральному директору ТзОВ «Екран» Зіновію Карпінському, ПП Євгену Гірнику, ПП Юрію Старовецькому, ПП Роману Салабаю, тренеру волей­больного клубу «Карпатська рись» Роману Кошілю, фірмі М. Yu, а також головному тренеру збірної України та волейбольного клубу «Барком-Кажани» Угісу Крастіньшу за увагу та поради юним стрийським волейболісткам, фото­графу і оператору Євгену Бар­мінову.

Михайло ОЛІЙНИК.

Фото Євгена Бармінова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: