Волейбол. Збірна Стрийської ДЮСШ – третій призер міжнародного турніру

Протягом трьох днів, з 13 по 15 вересня у м. Луцьк, у спортзалі місцевої ДЮСШ тривав міжнародний турнір з волейболу, серед дівчат 2006 р.н.  У цих змаганнях взяли участь команди з: Луцька, Мукачево, Калинівки, Львова, Стрия та Мозиря (Республіка Білорусь).

Честь нашого славного міста Стрия відстоювали юні волейболісти Стрийської ДЮСШ, які тренуються під орудою тренера Миколи Столярського. У розмові зі мною тренер стриян зазначив, що його підопічні продемонстрували не по роках зрілий волейбол та зуміли попасти у трійку призерів. Здобувши три перемоги з однаковим рахунком – 2:0 над збірними ДЮСШ Калинівка (Вінницька область), ДЮСШ «Енергетик» (Львів) та ДЮСШ Мукачево, згодом юні стриянки поступилися командам ДЮСШ Луцьк – 1:2 та ДЮСШ Мозирь 0:2. У свою чергу волейболістки Луцька перемогли своїх візаві з команди Мозирь – 2:1 і стали переможницями турніру, друге місце вибороли білоруські волейболістки, третє – команда ДЮСШ Стрий. Вітаю юних стрийських волейболісток з першим міжнародним досвідом та бажаю їм нових вдалих стартів та перемог. Ось хто у складі збірної Стрийської ДЮСШ міськво «кували» перемогу: Яна Столярська, Лідія Кмошик, Анастасія Римарчук, Кароліна Малетич, Тетяна Бутитер, Юлія Іванус та Вікторія Марій.

Команда дівчат Стрийської ДЮСШ міськво 2006 р.н. та їх тренер Микола Столярський висловлюють слова щирої подяки «Майстерні Карамелі» з м. Трускавець та особисто Максиму Дроботу, а також Ведмежому Притулку «Домажир» за надання нової форми та за фінансову допомогу для наших юних чемпіонів.

Михайло ОЛІЙНИК. Фото Миколи Столярського.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: