Волейбол. Збірна Стрийської ДЮСШ – чемпіони Львівщини 2019 року

У спортзалі Трускавецького дитячо-юнацького спортивного клубу (ДЮСК) «Спортовець» нещодавно відбувся чемпіонат Львівської області серед дівчат 2005-2006 р.н., які займаються волейболом у дитячо-юнацьких спортивних школах нашої області. Головний суддя змагань – Ігор Гургула (Трускавець).

У цьогорічних змаганнях  взяли участь 12 волейбольних команд, які за жеребом були розподілені на три групи:

«А»: Стрий (на фото), Жидачів, Дрогобич, Пустомити;

«В»: Новий Розділ, Самбір, «Автомобіліст» (Львів), Новий Калинів;

«С»: Старий Самбір, Трускавець, Червоноград, Комарно.

На урочистій церемонії відкриття усіх учасників привітали та побажали вдалих стартів та успіхів у навчанні директор ДЮСК «Спортовець» (Трускавець) Любомир Мацькович та заступник директора ДЮСК «Спортовець» (Трускавець) Ігор Гургула.

За жеребом, переможці груп напряму виходили у фінальну стадію, де визначали переможця та призерів цьогорічного обласного чемпіонату. Тренер Стрийської ДЮСШ міськво Микола Столярський відзначив, що на стадії групового етапу його підопічні з однаковим рахунком – 2:0 перемогли команди ДЮСШ Пустомити, Дрогобич та Жидачів. А у фінальній стадії з таким самим рахунком – 2:0, по черзі, здолали опір волейболісток Нового Роздолу та Старого Самбора і цілком заслужено довели, що рівним їм у нашій області на даний час немає. Друге місце посіла команда ДЮСШ (Новий Розділ), третє – ДЮСШ (Старий Самбір). Ось, хто у складі збірної Стрийської ДЮСШ міськво «кували» перемогу: Божена Петриків (к), Анастасія Малетич, Яна Столярська, Андріана Павлик, Тетяна Бутитер, Анастасія Римарчук, Вікторія Марій, Анна Желвско.

Проте не одними змагань живуть наші стрийські дівчата. Цікавою та пізнавальною була екскурсія до одного із своїх спонсорів – завод смаколиків «Майстерня Карамелі» у м. Трускавець. Дівчата мали можливість подивилися як створюють ці чудові солодощі, та й ще отримали гарні цукерки в подарунок!

Вітаю збірну Стрийської ДЮСШ міськво 2005-2006 р.н. та їх тренера Миколу Столярського із закономірною перемогою та бажаю їм нових спортивних перемог та вершин!

Михайло ОЛІЙНИК.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Андрій Кіт: «Майбутнє України залежить від політич

Учнівський парламент Стрийщини відвідав Верховну Раду України на запрошення народного депутата Андрія Кота