Волейбол пляжний. Переможна хода СК «Карпатська рись»

На волейбольних майданчиках біля СЗШ № 10 (м. Стрий) 29-30 серпня відбувся між­обласний турнір, при­свячений Дню Неза­лежності України. У цих змаганнях взяли участь 30 пар юнаків і дівчат. Організатор турніру – Стрийська федерація волейболу.

Як і очікувалося, серед дівчат та юнаків явними фаворитами змагань були стрийські волейболісти, які займаються у Стрийському спортивному клубі «Карпатська рись» Стрийської ДЮСШ під керівництвом тренера Миколи Столярського.

Отож, серед юнаків пере­можцями міжобласного турніру стали юні стрияни Володимир Столярський та Артем Двоскін. Друге місце посіли також стрияни Ростислав Стаднишин та Максим Мельник, третє – Владислав Максимов та Владислав Пиць. Усі три призери займаються волейболом у СК «Карпатська рись» Стрийської ДЮСШ.

Серед дівчат перше та друге місця вибороли також юні вихованки спортивного клубу «Карпатська рись» Стрийської ДЮСШ. Так переможцем турніру вже вкотре стали Божена Петриків та Андріана Павлик, які у фіналі перемогли інший стрийський дует Тетяна Бутитер та Кароліна Малетич. Третє місце вибороли дівчата із Самбора.

Переможці та призери цих змагань нагороджені кубками, медалями, грамотами та солодощами. Організатори турніру висловлюють слова щирої подяки генеральному спонсору турніру – приватному підприємцю Євгену Гірнику за фінансову допомогу в організації турніру. Також організатори дякують за призи інтернет-магазину спортивних товарів – Volleyshop.org. Велику подяку за допомогу в проведенні змагань організатори висловлюють новому меценату, який сам зголосився допомогти Петру Білінському та туристичній агенції «ТурМаркет». Подяку також висловлюють: за футболки та смаколики постійному спонсору – «Майстерня Карамелі» з м. Трускавець. Також футболки на призи надали наші друзі  з M. Yu. Смачні обіди дітям організувала власник кафе «Богатир» Ірина Степанівна.

А чудові кубки та медалі нам надала фірма – «Артприз», яка займається виготовленням нагородної та сувенірної атрибутики.

Михайло ОЛІЙНИК.

Фото Євгена Бармінова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: