ПЕРЕМОЖНА ХОДА СТРИЙСЬКИХ ВОЛЕЙБОЛІСТОК

Ми вже звикли до перемог юних стрийських волейболістів, які тренуються під керівництвом тренера Стрийської ДЮСШ міськво, молодого, але дуже амбітного тренера Миколи Столярського. У яких би турнірах не виступали стрийські волейболісти, вони завжди є серед фаворитів змагань. 

 

Я вже писав про перемогу стрийського дуету на чемпіонаті України серед 2005 року народження. Наші дівчата у драматичному поєдинку лише у заключній партії схилили шальки терезів на свою користь. Одночасно з цим турніром у курортному місті Трускавець проходив турнір – «Трускавець OPEN» де знову тріумфували наші стрийські волейболістки – Анастасія Автономова та Юлія Хомин.

Із нагоди цих двох перемог на пляжному майданчику, який знаходиться біля Стрийської СЗШ №10 зібралися вихованці волейбольного клубу «Карпатська Рись» та їх тренери – Микола Володимирович Столярський та Роман Петрович Кошіль. Спершу відзначили чемпіонок України з волейболу пляжного Андріану Павлик та Божену Петриків. Згодом нагородили Анастасію Автономову та Юлію Хомин.

Крім того, усі учасники усього святкового дійства отримали морозиво від торгової марки «Рудь», яка люб’язно надала намети для наших майданчиків, де діти можуть перепочити, сховатися від сонця в гарячі літні дні. Але і на цьому подарунки не закінчилися. Команда наших дівчат 2005 р. н. та їх тренер Микола Столярський отримала в подарунок чудові іменні рюкзаки «Macron» з якими можна гідно репрезентувати наше славне спортивне місто Стрий, на будь-яких турнірах. Ці рюкзаки допо­могли їм придбати на вигідних умовах друзі, інтернет магазин спортивного одягу Volley­shop. org., особлива подяка – Svi­a­toslav Orobko за допомогу на­шим волейболісткам).

Хотів би зазначити, що на рюкзаках нанесено зображення нового логотипу нашої команди. Треба потрохи звикати до нової назви – «Стрийська Рись». Та­кож  наші волейболісти та їх тре­­нери висловлюють щиру вдяч­ність Yurii Sinii, молодому, але талановитому дизайнеру і гра­фіку. Саме його малюнок пе­ре­міг у конкурсі на кращий логотип.

Отож, сподіваємося, що наші юні стрийські волейболісти під орудою своїх тренерів – Миколи Стролярського та Романа Кошіля ще не раз порадують нас своїми перемогами. Вперед «Стрийська Рись» до перемог!

Михайло ОЛІЙНИК.

Фото Євгена Бармінова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Футбол. ГОЛОВНЕ НЕ РАХУНОК…

25 липня 2020 року. 15.00. Сільський стадіон с. Дуліби. Суддя у полі – Андрій Бабій (Стрий).