Волейбол. «СТРИЙ ВОЛЕЙ-2020»

Протягом трьох днів, з 17 по 19 липня ц. р., наше славне спортивне місто Стрий приймало кращих українських пляжних волейболістів, які змагалися за титул переможця та призерів першого туру чемпіонату України 2020 року з пляжного волейболу серед чоловіків та жінок – «СТРИЙ ВОЛЕЙ».

У першому етапі взяли участь 59 учасників (35 – чоловіки, 24 – жінки) з 25-ти міст України: Борислав, Вараш, Дрогобич, Жидачів, Зубра, Івано-Франківськ, Київ, Коломия, Луцьк, Львів, Маріуполь, Млинів, Мостиська, Мукачево, Надвірна, Новояворівськ, Пустомити, Самбір, Свалява, Сколе, Стрий, Судова Вишня, Теребовля, Трускавець, Ужгород. Волейбольний Стрий був представлений 15 вихованцями: Олег Павлик – Степан Коцур, Ростислав Кошіль – Віктор Лапін, Володимир Столярський – Влад Максимович, Дмитро Костів – Артур Павлів; Божена Петриків – Андріана Павлик, Вікторія Шишка – Юлія Іванус, Тетяна Бутитер – Кароліна Малетич, Марта Мацкова.

На урочистій церемонії відкриття були присутні заступник міського голови Стрия Роман Волинець, представник Української Національної скаутської організації «Пласт» Орест Йосипчук, головний спеціаліст відділу молоді та спорту Стрийської міської ради Руслан Каліцун, директор Стрийської ДЮСШ міськво Олексій Кухар та інші. Організаторами та спонсорами змагань виступили: Стрийська міська рада, бюро ігор «ТАКА МАКА», Національна скаутська організація України «ПЛАСТ», ТОВ «П’яна вишня», ТОВ «ЯрТа», ТОВ «Майстерня карамелі», ТМ «Моршинська», ПП «Ветерано Піцца» та інші.

У розмові зі мною тренер Стрийської ДЮСШ міськво Микола Столярський зазначив, що не дивлячись на спекотну погоду усі учасники продемонстрували високий рівень підтотовки та жагу до перемоги. Ну, а перемогли найсильніші.

Отож, у чоловіків перше місце виборола команда м. Ужгорода, які у фіналі перемогли пару з міст Самбір і Ужгород. Трійку призерів замкнула пара Львів-Борислав.

У жінок переможцем першого туру стала київська пара, яка у фіналі перемогли пару зі Стрия Божена Петриків – Андріана Павлик. Третє місце виборола пара Марта Мацкова (Стрий) та Анастасія Липська (Львів).

Переможці та призери першого туру Чемпіонату України були нагороджені медалями, грамотами, грошовими преміями, цінними призами та солодощами.