НАРОДНІ ДЕПУТАТИ ВО «БАТЬКІВЩИНА» ПРЕДСТАВИЛИ ОНОВЛЕНУ КОМАНДУ ДРОГОБИЧЧИНИ.  Ставка на досвід  та фаховість

Урочистою ходою із покладанням квітів до пам’ятника Івану Франку в день його уродин розпочали свій шлях  на вибори у місцеві ради «батьківщинівці» Дрогобиччини. 

Саме цього дня  у Франковій світлиці  Народного дому Дрогобича  голова  Львівської обласної партійної  організації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк  представив  журналістам  команду, яка балотуватиметься у ради різних рівнів. «Батьківщинівці» оновили свій склад, виключили із списків тих депутатів, які не оправдали довіри виборців та підсилилися новими людьми.

Зокрема, у Дрогобицьку ОТГ до ради мають намір балотуватися: голова ДМО ВО «Бать­ківщина» Світлана Маменька, чинні депутати міськради Роман Грицай та Олег Дацюк, секретар Стебницької міської ради Андрій Петруняк.

У Трускавецькій ОТГ оновлену команду поведе на вибори молодий, талановитий лікар і менеджер Ярослав Грицак. Серед кандидатів у Бориславській ОТГ буде багаторічна активістка  партії,  громадська і політична діячка Віра Курпіта.

До Львівської обласної ради від «Батьківщини» кандидуватимуть  знаний в Дрогобиччині під­приємець  та меценат  Андрій Дуліб’яник та  людина із багатим управлінським досвідом та активною  громадською позицією,  представник Східниці Микола Ленюк.

Михайло Цимбалюк наголосив, що ставка робиться на досвід та професіоналізм, та застеріг українців від недопущення дилетантів в органи  влади.

Що нас чекає: загроза зовнішнього керування та погіршення економічної ситуації  в Україні.

На зустріч був запрошений також народний депутат ВО «Батьківщина»  Сергій Євтушок. Разом народні обранці  дали оцінку економічній та політичній  ситуації в Україні.

Зокрема, Михайло Цимбалюк  попереджає, що осінь нас чекає вкрай важка, адже дефіцит бюджету уже  сягнув 700 млрд грн і продовжує зростати. Щоб врятувати свою репутацію перед місцевими виборами,  влада монобільшості набирає кредитів під  кабальні зо­бов’язання, аж до часткової  втрати незалежності та зовнішнього регулювання у певних сферах життєдіяльності держави.

Так, Михайло Цимбалюк розкритикував  два із трьох останніх кредитів від ЄС — кожен по 600 млн євро. Один із них уже безслідно розчинився у бюджеті, а інший піде на  «замилювання» очей перед виборцем. У той час, як представники монобільшості ті­шаться тим, що за кредитні гроші вдасть­ся реалізувати масш­табні проєкти з ре­монту доріг, фахівці вже рахують, на­скільки ефективним буде такий транш для економіки України загалом. І позитивів практично не зна­ходять. Натомість, Ми­хайло Цимбалюк, проаналізував справж­ню ціну цих кредитів для України, негативну:  на вимогу європейських кре­диторів Україна зо­бов’язується на­давати будь-яку фінансову  інформацію; запроваджується контроль від ЄС за всіма  закупівлями у медицині; введення іноземців у вищу раду правосуддя;  ЄС призначатиме заступника антикорупційного генпрокурора;  «Нафтогаз» України розриває угоду, згідно з якою українцям постачається газ вітчизняного видобутку, що призведе до зростання його ціни; колекторам дозволяється вилучати майно з борговими зобов’язаннями понад 100 тис. грн; митниця перейде в управління однієї із структур ЄС.

«Це реальне здача національних інтересів, продажу української незалежності всього лише за якихось 1,2 млрд євро! Не слід було це підписувати. Нагадаю, що загальний зовнішній борг України становить понад  $40 млрд. І ці кошти впродовж найближчих 10 років нам доведеться повертати», – зазначив Михайло Цимбалюк.

Народний обранець також піддав критиці та назвав популізмом  підняття мінімальної зарплати. Воно не матиме користі, оскільки  ціни зростуть, а на малий бізнес, який ледве виживає, збільшиться податкове навантаження. «Піднімати оплату праці необхідно, ми пропонували альтернативний закон, що прив’язує тарифну сітку до мінімальної зарплати, а не до прожиткового мінімуму. Але монобільшість так спішить загравати із виборцями, що не прислухається до конструктивних рішень» –  розповів нардеп.

Та водночас Михайло Цимбалюк  зазначив, що добрі ініціативи  владної більшості їхня фракція завжди готова підтримати. Так було і цього позачергового засідання – фракція «ВО «Батьківщина»  підтримала ратифікацію угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком, яка дозволить залучити 450 млн кредитних коштів на фінансування будівництва доріг. На Львівщині, зокрема, за ці кошти буде побудована Львівська північна об’їзна – дуже потрібний проєкт.

На завершення Михайло Цимбалюк  вкотре закликав до єдності: «Ми готові до співпраці з усіма політичними силами демократичного, євро­пейського спрямування. Ми готові об’єднуватися в тих питаннях, які корисні для України. Я закликаю всіх об’єднатися і  працювати на благо нашої держави. Тільки так ми зможемо пережити  кризу із мінімальними наслідками для економіки».

Вікторія ІЛЬКІВ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: