Петро Порошенко на Львівщині

Цими вихідними на Львівщину приїздив з робочим візитом народний депутат, п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

У суботу  Петро Олексійович у супроводі цілого десанту народних депутатів, серед яких – Олег Синютка, Микола Княжицький, Микола Величкович, Степан Кубів, Андрій Лопушанський, – завітав у міста Дрогобич та Трускавець.

Відвідав унікальну пам’ятку дерев’яної архітектури, яка внесена до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, – церкву Святого Юра. У ролі екскурсовода виступив художник-реставратор, волонтер Левко Скоп. Цікавим став факт, що перед тим на церковному подвір’ї Петро Порошенко урочисто вручив п. Левку партійний квиток «Європейської Солідарності».

Згодом столичних гостей радо зустріли вихованці з особливими потребами центру «Дивовижні долоньки» Благодійного фонду «Карітас» СДЄ УГКЦ.   Опісля  на площі Ринок  відбулася зустріч лідера ЄС та його команди з дрогобиччанами та охочими почути виступ із навколишніх населених пунктів Львівщини, а потім – зустріч з громадою міста  Трускавець.

Час, проведений у Львові, був також не менш насичений різноманітними заходами:  відвідинами визначних місць, зустрічей, проведених п’ятим президентом і його командою з львів’янами та гостями міста.

Приємним сюрпризом для гостей став  захід «Європейська осінь у Львові» в Митрополичих садах на Святоюрській горі, де Петро Порошенко з дружиною провели вечір в товаристві львів’ян. Спілкувалися, слухали джаз.

Недільного ранку після спільної молитви у львівському храмі св. Ольги та Єлизавети Петро Порошенко та Марина Порошенко подарували сертифікат на 500 000 гривень для ремонту приміщення церкви.

Впродовж дня лідер «ЄС» провів ряд зустрічей: з представниками SaveФОП – об’єднання підприємців; зустрівся  з дисидентом, поетом, патріотом, з живою легендою Льовова і всієї України Ігорем Калинцем та інших.  Також П. Порошенко зустрівся із львів’янами та гостями міста в центрі, біля пам’ятника Тарасу Шевченку на Проспекті Свободи разом з однопартійцями, народ­ними депутатами: Олегом Синюткою, Софією Феди­ною, Миколою Княжицьким, Андрієм Парубієм.

Під час своїх промов у вищезгаданих містах, Порошенко  критично охарактеризував сучасну економічну й політичну ситуацію в Україні і повідомив: «Росія запровадила персональні санкції проти мене як п’ятого президента України. Але для мене це ніби державна нагорода. Крім того, санкції запровадили проти Олега Синютки, Степана Кубіва і багатьох інших патріотів. Це – як знак якості!, – наголосив Петро Олексійович. – Шість років вони намагалися нас налякати. Але, завдяки спіль­ним зусиллям, ми зберегли Україну. Ми зруйнували їхні плани розшматувати Україну і створити Новоросію. Шість років тому хлопці і дівчата їхали на Майдан, щоб зберегти європейську Україну. А потім просто з Майдану на фронт – для того, щоб дати відсіч російській агресії, яка ніяк не може змиритися з самим фактом існування нашої з вами незалежної держави.

«Європейська Солідарність» і всередині країни продовжує тримати оборону проти п’ятої колони Кремля та непрофесійної влади, яка боїться опозиційних політиків більше, ніж справжніх ворогів України», – наголосив Петро Порошенко.

У ході заходів  Петро Порошенко поспілкувався з  командою майбутніх кандидатів у депутати до місцевих рад Львівщини, серед яких були і команда кандидатів до новоствореної Стрийської ОТГ: Сергій Ковальчук – голова осередку “ЄС” Стрийщини, Ігор Равлінко, Іван Зрайло, Василь Зубрицький, Ольга Сенета, Володимир Кам’янка, Володимир Лисенко та Любомир Кащук. Приємно відзначити, що між виступами бойовий настрій своїми піснями  надавав член команди «ЄС» – стриянин, український воїн, відомий, як бард з Майдану, Зиновій Медюх.

Лідер «ЄЄ» Петро Порошенко висловив упевненість, що мешканці Львівщини на місцевих виборах підтримають висуванців «Європейської Солідарності», бо тільки спільними зусиллями, злагодженими діями можна подолати всі виклики та здобути перемогу.

Прес-служба «Європейської Солідарності» Стрийщини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: