Пляжний волейбол.Стриянки – чемпіонки України 2020 року

Протягом чотирьох днів, з 23 по 26 липня на пляжних волейбольних майданчиках м. Нова Каховка (Херсонська область) проходив чемпіонат України з пляжного волейболу серед дівчат та юнаків 2005 р.н.

У розмові зі мною тренер Стрийської ДЮСШ з волейболу Микола Столярський зазначив, що у цих змаганнях взяли участь понад 85 пар. Наше славне спортивне місто Стрий представляли 7 пар: Андріана Павлик – Божена Петриків, Юлія Іванус – Вікторія Шишка, Яна Столярська – Марія Гошилик, Тетяна Бутитер – Кароліна Малетич, Анна Желіско – Яна Костів, Володимир Столярський – Влад Максимович, Артем Двоскін – Владислав Пиць.

Важким та тернистим видався шлях юних стрийських волейболістів до Нової Каховки, але усі вони справилися з труднощами і показали високий рівень.

Особливо вже вкотре порадували наші титуловані стриянки Андріана Павликів та Божена Петриків. Дівчата у груповому турнірі зазнали лише однієї поразки від сильної пари з м. Суми Єрмаченко – Кальченко. У чвертьфіналі перемогли ще одну стрийську пару Юлія Іванус – Вікторія Шишка. У півфіналі здолали опір волейболісток з м. Чорноморськ і вийшли у фінал, де на них вже очікував дует із Єрмаченко – Кольченко (Суми). Стрийські дівчата на відмінно провели фінальний матч і здобули у важкому та видовищному матчі таку бажану перемогу з рахунком – 2:1. Отож, вітаємо Андріану Павлик та Божену Петриків з титулом чемпіонів України та їх тренера Миколу Столярського і бажаю їм не зупинятися на досягнутому, а невпинно рухатися вперед.

Дебютанти такого роду змагань юний стрийський дует Юлія Іванус – Вікторія Шишка посіли високе п’яте місце. Серед юнаків найкраще виступила пара Володимир Столярський – Влад Максимович, які посіли сьоме місце. Ще раз вітаю всіх, хто представляв волейбольний Стрий на чемпіонаті України з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат 2005 р. н.

Переможці та призери чемпіонату України серед юнаків та дівчат 2005 р. н. були нагороджені кубками, медалями та сувенірами, а тренери – сувенірами.

Із 6 по 8 серпня на пляжних волейбольних майданчиках м. Запоріжжя відбувся чемпіонат України з пляжного волейболу  серед дівчат 2003 р. н. Стрийську ДЮСШ на цьому чемпіонаті представляли дві пари: Андріана Павлик – Божена Петриків та Юлія Хомин – Анастасія Автономова. Бажаємо нашим дівчатам та їх тренеру нових перемог та досягнень.