Військовим капеланам вручили медаль  ім. Отця андрія бандери

З нагоди Дня захисника України голова Стрийської районної ради Михайло Лучечко та заступник голови ради Михайло Галущак вручили капеланам теперішньої російсько-української війни Почесну медаль Стрийської районної ради ім. військового капелана Галицької Армії, о. Андрія Бандери. Захід розпочався із літургії у каплиці Стрітення Господнього, яка споруджена у пам’ять про українських воїнів.

Михайло Лучечко під час виступу наголосив на важливості присутності капеланів у середовищі українських захисників. «Із власного військового досвіду перебування на Донбасі скажу, що духовна підтримка священника для військових – це є дуже важливо, і не лише для внутрішнього світу самого солдата, але й для боєздатності всієї армії загалом», – зазначив голова районної ради.

Михайло Галущак розповів, що історія душпастирської служби в українському війську бере свій початок з Легіону Українських січових стрільців: «Нашу відзнаку ми виготовили у тому ж стилі, що вручали нашим предкам століття тому. У нашому варіанті – ми зробили у синьо-жовтих кольорах і додали напис “З нами Бог”».

Почесною медаллю Стрийської районної ради ім. військового капелана Га­лиць­кої Армії, отця Андрія Бандери було нагороджено: Владику Манишина Бог­да­­­­на Романовича, о. Ку­­­ш­­­­­­ні­ра Михайла Дарійовича, о. Висо­чана Ростислава Ігоровича, о. Лесишина Юрія Степа­новича, о. Василишина Іва­на Тарасовича, о. Ройка Олександра Бог­да­новича, о.Сидора Тараса Івановича, о.Барабаша Івана Дмит­ровича, о.Ільницько­го Ми­­хай­ла Михайловича, о.Дем­ка Ореста Романовича, о. Жолдака Тараса Володимировича, о.Ле­ви­цького Ігоря Зіновійовича, о.Говгеру Івана Йосифовича, о.Подобівського Василя Ми­хайловича, о.Дурду Ва­си­ля Йосиповича, о.Спаса Воло­димира Богдановича, о. Греділя Михайла Івановича, о.Гарасиміва Ярослава Воло­димировича, о. Бориса Во­ло­­димира Івановича, прото­ієрея Зубковича Михайла Степановича, протоієрея Уль­мера Михайла Миколайовича, протоієрея Будника Володимира Михайловича, протоієрея Ціздина Василя Івановича, протоієрея Денікевича Ігоря Романовича.

 

Прес служба Стрийської районної ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: