Вічна пам’ять і слава Герою!

7 квітня у Жидачів прийшла сумна звістка – у зоні проведення Операції Об’єднаних Сил загинув наш земляк, уродженець м. Жидачева Байтала Ігор Миколайович.

Він народився 19 травня 1995 року. У 2011 році, після закінчення 9 класу Жидачівської ЗОШ №2, вступив на навчання у Жидачівський професійний ліцей та закінчив його у 2014 році, здобувши фах тракториста-машиніста.

Із 2014 по 2018 роки навчався у Львівському Національному університеті на біолого-технологічному факультеті. Отримав диплом технолога м’ясного виробництва.

У 2019 році призваний на строкову військову службу, яку проходив на посаді водія. 22 жовтня 2020 року звільнений у запас. На військову службу солдат за контрактом призваний 5 січня 2021 року у військову частину А3029. Служив у розвідувальному відділенні безпілотних авіаційних комплексів. Про загибель повідомив заступник командира батальйону А3029.

В Ігоря залишилися двоє батьків, брат і дві сестри. Хлопець був не одружений.

Попрощалися із загиблим військовослужбовцем у м. Львові на площі біля пам’ятника Т. Шевченку, опісля процесія вирушила до Жидачева. Поховали Героя 10 квітня.

Жидачівський міський голова Володимир Левко підписав розпорядження про оголошення 8, 9 та 10 квітня на території Жидачівської міської тери­торіальної громади Днями жа­лоби для вшанування пам’яті бійця 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади, мешканця м. Жидачева Байтали Ігоря Миколайовича 1995 р. н.

На знак скорботи за загиблим були приспущені Дер­жавні прапори України з траур­ною стрічкою на адмініст­ративних приміщеннях міської ради, комунальних підприємст­вах та закладах, державних установах, організаціях на тери­торії гро­мади. Цими днями було об­межено проведення розва­жально-концертних заходів на території громади та заборонено звучання розважальної музики у закладах торгівлі і ресторанного господарства, в громадських місцях.

Жидачівська міська територіальна громада висловлює щирі співчуття батькам, рідним і близьким мужнього захисника України, нашого земляка Ігоря Байтали. Герої не вмирають, вони продовжують тримати над нами небо. Вічна пам’ять і слава Герою!

Джерело: http://meriya-zhydachiv.lviv.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: