ВЕРНІСАЖ НА МУЗЕЙНІЙ ЯЛИНЦІ

  «Різдвяне диво власними руками» від Наталії Лаганяк з Братківської школи мистецтв цими січневими святковими днями «поселилося» в інтер’єрі меморіального музею Ольги Бачинської, що у м. Стрию. Це вже друга міні-виставка майстрині хенд мейду в цьому музеї. Для огляду представлені ялинкові прикраси, гачкування, декупаж, петриківка. Пані Наталя 18 років працює вчителем образотворчого мистецтва, а представлені роботи на експозиції – улюблене хобі.

    Її перша персональна виставка «Різдвяні візерунки», яка експонува-лася минулого року мала тільки позитивні відгуки й надзвичайно сподобалася відвідувачам, тому музейні працівники запропонувала пані Наталі продовжити традицію й під Новий рік потішити стриян своїми оригінальними й безумовно талановитими роботами. Оформили цьогоріч вернісаж доволі креативно. Посередині кімнати встановили ялинку, яку  прикрасили виробами майстрині.

    Пані Наталя розповідає, що кожну нову техніку опановує самотужки, читаючи літературу та завдяки Інтернету, переглядаючи відео сотні майстер-класів. Та усі сюжети чи окремі вироби Наталя Лаганяк придумує сама, оскільки вважає, що у цьому і є індивідуальність майстра. Більшість своїх робіт жінка дарує, бо обожнює робити подарунки близьким та знайомим.  А ще залюбки проводить майстер-класи для своїх учнів і навіть для їхніх батьків.

   Ми ж запрошуємо стриян у часі новорічно-різдвяних свят гуляючи містом завітати у музей та ознайомитися з його історією й переглянути міні-виставку «Різдвяне диво власними руками», яка  передає позитивну енергетику майстрині й налаштовує на мажорний лад.

Наталія КАРПЕНКОВА.

Фото автора.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

НОВИНИ КРАЮ

«З’єднаймо душі колядою»