П’ятий вернісаж вихованців «Навчабави»

П’ятий рік поспіль студія дитячого розвитку «Навчабава» у червні місяці влаштовує вернісаж малюнків своїх вихованців. Цьогоріч локацією для відкриття виставки творчих робіт під назвою «Країни світу» обрали затишну і живописну територію під відкритим небом у ресторані «Золото Карпат». На широкий загал представили картини юних художників, які вражали яскравими кольорами, креативністю і талантом.

 

    Основна мета творчого педагогічного колективу «Навчабави» – гармонійний розвиток малечі від 1,5 до 10 років. Використовуючи найкращі зарубіжні та вітчизняні методики тут заняття проводять у цікавій ігровій формі. А як відомо, позитивна й весела атмосфера сприяє творчості.

     Відвідуючи «Майстерню маленького худож-ника» діти не тільки  пізнають ази малювання, а й ліпки, аплікації, роботи з природніми матеріалами, виготовляють цікаві саморобки, орігамі, вивчають різні форми, кольори, розміри, знайомляться зі світом образотворчого мистецтва.

   Виставка художніх робіт це своєрідний підсумок того, що за рік навчилися хлопчики та дівчатка відвідуючи заняття. Тема вернісажу спонукала дітей, звичайно, не без допомоги дорослих, погортати сторінки географії, віртуально по подорожувати чи згадати, які цікаві місця вдалося відвідати особисто. Вражає серйозність з якою діти підійшли до вибору сюжету і майстерність виконання.

   Серед талановитих дітей, які стали обличчям журналу «Фортунчик» протягом року також є вихованці студії «Навчабава». Малюнки з минулого вернісажу ми друкували у кількох випусках видання.  Тому з нагоди першої річниці дитячого глянцю редакція  подарувала усім юним художникам травневий випуск «Фортунчика» з побажаннями подальшого вдос-коналення творчих навиків, успіхів у всіх починаннях і веселих літніх канікулів. Відпочивайте та журнал читайте. З нами завжди цікаво!

                                    

                        Наталія КАРПЕНКОВА.

                  Фото Ольги ДЕМ’ЯНОВОЇ.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: