Важка атлетика. ВИЗНАЧЕНІ володарі Кубка України 2018 року

Напередодні Нового, 2019 року, в м. Києві відбувся відкритий чемпіонат м. Києва з важкої атлетики та II Кубок України серед молоді і ветеранів. У цих змаганнях взяли участь 170 важкоатлетів з усіх куточків нашої держави.

Уже вкотре честь Стрий­щини відстоювали: майстер спорту України, 55-річний житель с. Загірне Михайло Бурков та першорозрядник, 74-річний жи­тель с. Добряни Михайло Василів (на фото).

У ваговій категорії 81 кг серед ветеранів володарем Кубка Ук­раїни та чем­піоном Києва 2018 року став наш ти­тулований та іме­нитий ветеран важ­кої атлетики Ми­хайло Бурков, який у поштовху підняв 112 кг, а у ривку за­фік­сував – 95 кг. У сумі двоборства – 212 кг. З цим же ж результатом він замкнув чільну трійку призерів серед молоді.

Не було рівних у ваговій категорії 67 кг, вікової групи 70-75 років першорозряднику Михайлу Василіву, який зумів випередити багатьох своїх однолітків і вже вкотре підкорити найвищу вершину п’єдесталу.

Палкі прихильники та шанувальники важкої атлетики Стрийщини вітають володарів Кубка України і чемпіонів м. Києва серед ветеранів Михайла Буркова та Михайла Василіва із заслуженими перемогами та бажають їм не зупи­нятися на досягнутому, а невпинно рухатися вперед.

Переможці та призери відкритого чемпіонату України з важкої атлетики і II Кубка України серед молоді і ветеранів-2018 були нагороджені медалями та дипломами.

Майстер спорту України Михайло Бурков висловлює слова щирої подяки голові Стрийської районної ради Роману Козаку, голові Стрийської РДА Василю Зубрицькому, настоятелю храму Всіх Святих Українського Народу м. Стрий о. Івану Барабашу, приватному підприємцю Ярославу Краснову, тренеру Володимиру Морозевичу за фінансову допомогу в поїздці на цей турнір.

Михайло ОЛІЙНИК.  

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: