Важка атлетика. Михайло Бурков та Михайло Василів – чемпіони України 2018 року

Черговий чемпіонський титул завоювали наші славні ветерани важкої атлетики Стрийщини: майстер спорту України, 55-річний Михайло Бурков зі Стрия та першорозрядник, 74-річний Михайло Василів із села Добряни.

З 12 по 14 жовтня у м. Миколаєві (обласний) відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед ветеранів. Організатором цього турніру виступила Асоціація ветеранів спорту України.

У цьогорічному чемпіонаті України взяли участь 120 ветеранів важкої атлетики. Дуже відрадно, що у складі збірної Львівщини виступали два представники спортивної Стрийщини: майстер спорту України Михайло Бурков та першорозрядник Михайло Василів.

У 5 віковій групі, вагової категорії до 81 кг свій черговий чемпіонський титул завоював Михайло Бурков, якому не було рівних серед 12 претендентів. У ривку наш важкоатлет підняв 95 кг, а у поштовху зафіксував – 122 кг. Сума у двоборстві – 217 кг. Крім того, пан Михайло переміг і в абсолютній віковій групі.

У 7 віковій групі, вагової категорії до 67 кг тріумфував Михайло Василів. До того ж наш прославлений ветеран посів перше місце і в абсолютній віковій групі.

Переможці та призери чемпіонату України-2018 нагороджені кубками, медалями та грамотами. Вітаємо наших ветеранів важкої атлетики Стрийщини із перемогою в чемпіонаті України та бажаємо міцного здоров’я і нових спортивних перемог.

Новоспечений чемпіон України Михайло Бурков (на фото) висловлює слова щирої подяки депутату Стрийської районної ради, генеральному директору ТзОВ «Джміль» Володимиру Гірнику, настоятелю Храму Всіх Святих Українського Народу о. Івану Барабашу та приватному підприємцю Ярославу Краснову за фінансову допомогу у поїздці до м. Миколаєва (обласного).