Україна єдина. «Мотопробіг Єдності-2020»

У вівторок, 21 липня ц. р. у наше славне місто Стрий завітали учасники 4-го байкерського «Мотопробігу Єдності». Його метою є підтримка ідеї збереження територіальної цілісності України, єдності жителів України, у тому числі тих, хто проживає на тимчасово окупованих територіях.

У рамках цього заходу учасники провезуть Державний прапор України та Кримськотатарський прапор через усю нашу Україну. На межі областей мотоспільнота проводжаючої області урочисто передає прапори мотоспільноті наступної на маршруті області. Стрийські байкери з клубу TUZ RIDER зустріли мотоколону з представників різних українських мотоклубів в с. Лисовичі. Згодом усі вони приїхали у Стрий на Майдан Незалежності та розмістили там своїх механізованих «коней», почастувалися смачною і запашною кавою, поспілкувалися, сфотогра­фувалися та відправилися далі тери­торією України.

У розмові зі мною президент Стрийського байкерського клубу TUZ RIDER Олег Грицьків (Прово­кер) заз­начив, що четвертий традиційний «Мотопробіг Єдності-2020» стартував 20 липня ц. р. у м. Ужгород. Увесь маршрут має довжину понад 6000 км й проляже через п’ятдесять одне місто та захопить майже усі обласні центри України. 1 серпня ц. р. в селі Чонгар (Херсонська область) відбудеться церемонія передавання Кримськотатарського прапору в тимчасово анексовану Автономну Республіку Крим.

Мотопробіг та його учасники ніким не фінансуються. Під час акції можна використовувати виключно Державний прапор України, Кримськотатарський прапор, а також прапори областей, районів та міст. Використання під час мотопробігу рекламної, політичної, партійної символіки та використання акції у політичних, агітаційних, комерційних або інших особистих цілях категорично заборонено.

Фінішує 4-й байкерський «Мотопробіг Єдності-2020» 2 серпня в м. Запоріжжя, на острові Хортиця.

Михайло ОЛІЙНИК.

Фото Олега Грицьківа.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: