Товариська гра на честь 55-річчя Віталія Сергеєва

Уже стало доброю традицією серед ветеранів футболу Стрийщини проводити регіональні турніри або товариські матчі, присвячені ювілейним датам наших футболістів, які не так давно своєю грою радували палких прихильників та вболівальників футболу рідного краю.

А започаткував цей турнір у 2009 році на честь свого 70-ти річчя відомий далеко за межами нашого району футбольний функціонер, екс-начальник ФК «СКА-Карпати» (Львів) та ФК «Скала» (Стрий) Микола Зелінський.

Від тоді такі турніри провели на свої ювілеї Микола Зелінський, В’ячеслав Мавров, Роман Латик, Микола Лешко, Віктор Янко, Зеновій Кизима, Святослав Дідун, Ігор Швець, Володимир Бурій, Микола Дмитришин, Олексій Кухар, Ярослав Сенько, Володимир Білецький та інші.

І ось прийшла черга до Віталія Сергеєва, якому 6 липня 2018 року виповнилося 55 років. У суботу, 7 липня у Стрию, на штучному майданчику Стрийської ДЮСШ міськвно відбулася товариська гра на честь ювілею ветерана стрийського футболу Віталія Сергеєва. Віталій Васильович людина шанована і відома далеко за межами Стрийщини. У свій час захищав честь сільських футбольних команд Стрийщини, зокрема сіл Йосиповичі та Стрілків.

Перед початком гри ветеран стрийського футболу Микола Дмитришин вручив ювіляру пам’ятну футболку з магічними цифрами «55» і написом – В. Сергеєв та побажав довгих років життя і процвітання. Крім того автор цих рядків вручив нашому ювіляру видані ним  книги «Від У. С. К. «Скала» Стрий до Ф. К. «Скала» Стрий» (1911-2012), «255 славетних постатей футбольної Стрийщини» (2014 рік) та «Енциклопедію стрийського спорту» (2017 рік).

Далі слово тримав Віталій Сергеєв. У своїй промові він подякував усім присутнім за цінні призи і за чуйне ставлення до його скромної персони та побажав усім присутнім здоров’я, довголіття, наснаги, Божої ласки та опіки. На честь 55-ти літнього ювілею Віталія Сергеєва команди ветеранів футболу Стрий-1 та Стрий-2 провели товариський матч. Регламент матчу – два тайми по 25 хвилин.

Гра розпочалася з атак ветеранів футболу Стрий-1, які вже у дебюті гри відкрили рахунок – 1:0 (гол на рахунку Володимира Воробця). Але ветерани футболу Стрий-2 не знітилися і завдяки зусиллям Дмитра Петрухіна спочатку зрівняли рахунок, а потім і вийшли вперед – 1:2. Проте під завісу першого тайму Володимир Зборовський зрівняв рахунок – 2:2.

На початку другого тайму Володимир Воробець вивів свою команду вперед – 3:2. Через три хвилини потому Микола Дмитришин зрівняв рахунок – 3:3. Згодом він же ж вивів свою команду вперед – 3:4. П’ятий та шостий м’ячі у ворота Мирона Солтана забили відповідно Микола Лісовський та Микола Дмитришин – 3:6.

Відразу ж після двох пропущених м’ячів Володимир Воробець відквитав один – 4:6. А переможну крапку у цьому товариському матчі поставив Микола Лісовський – 4:7. Після цієї гри усі ветерани стрийського футболу, які були задіяні на полі зробили пам’ятне фото, яке присвятили 55-річчю ювіляра.

З роси та води Вам шановний Віталію Васильовичу! Хай щастить Вам в усьому!