Теніс Великий. Стриянка Софія Максимів – переможець турніру

Із 31 серпня по 1 вересня ц. р. у м. Стрию, на кортах Стрийського тенісного клубу «Сокіл», співзасновниками якого є відомі далеко за межами нашого краю брати Зіновій та Олег Медюхи, відбувся всеукраїнський тенісний турнір – «Кубок УСТК «Сокіл».

Цей турнір приурочений до 30-ліття від дня першого кубка УСТК «Сокіл» Стрий, який відбувся у 1989 році. Тоді переможцем турніру став стриянин Ігор Дрочак. У цьогорічному турнірі взяли участь 25 юнаків та дівчат віком до 12 років з: Вінниці, Львова, Івано-Франківська, Мукачево, Стрия, Трускавця, Чернівців та Тячева.

На урочистій церемонії відкриття усіх учасників привітали та побажали вдалих стартів і успіхів у спорті та житті співзасновники УСТК «Сокіл» (Стрий) Зіновій та Олег Медюхи.

У розмові зі мною головний суддя турніру Олег Медюх зазначив, що переможці та призери цих змагань показали високу майстерність та жагу до перемоги. Ну а перемогли – найсильніші. Так у юнаків перше місце виборов Георгій Піралов зі Львова. Друге місце посів стриянин Остап Талама, третє – Андрій Поріцький (Львів). У дівчат не було рівних юній стриянці Софії Максимів (на фото). Друге та третє місця відповідно посіли Дарина Глібчук з Тячева та Вікторія Томашевська з Івано-Франківська.

Переможці та призери всеукраїнського тенісного турніру – «Кубок УСТК «Сокіл-2019» (на фото) були нагороджені кубками, медалями та грамотами. Нагородження провели брати Зіновій та Олег Медюхи.