Святий Миколай завітав у ДНЗ «Барвінок»

Щороку найбажанішим зимовим гостем для усіх дітей є святий Миколай. Діти щиро вірять у дива та з нетерпінням чекають приходу Чудотворця.  А його чудес справді не злічити. Усе  життя святого було сповнене любов’ю до ближніх та прагненням допомогти усім потребуючим.

    Святий Миколай приходить до тих, кому необхідне його заступництво. Чудотворець не оминає тих, хто щиро вірить у його допомогу. А ще святий полюбляє відвідувати різноманітні святкові дійства, на яких діти показують йому усі свої творчі здібності.

     Отож, напередодні Дня святого Миколая, в ДНЗ №11 «Барвінок» відбулося справжнє дійство. Миколай Чудотворець завітав і до нас, вислухав дитячі вірші й за традицією роздав діткам подарунки, а вихованці старших груп «Віночок» та «Колосок» підготували святковий виступ. Діти розповідали вірші та співали пісні, розіграли цікаву виставу.

     Вихованці садка були безмежно щасливі такій радісній зустрічі, а святий Миколай був дуже потішений виступом маленьких вихованців, їхніми стараннями та здібностями.

     В залі панувала святкова таємнича атмосфера. Діти й справді повірили у диво. І ми віримо, що у цю казкову ніч усі стають щасливішими! І ті, що роблять подарунки, і ті, кому їх дарують. Бо найбільше щастя в житті – це робити добро!

І. Бабій, завідувач ДНЗ №11.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: