На шляху до толерантного суспільства 

При БФ «Карітас Стрийської єпархії УГКЦ» уже 10 років діє проект для молоді з обмеженими можливостями. Діяльність проекту спрямована на соціалізацію та інтеграцію молодих людей з інтелектуальною недостатністю. 

Окрім щоденних занять у центрі, маємо багато заходів соціальної інтеграції. Відвідуємо музеї,  багато разів були в басейні, піцерії, вчимося грати в боулінг, відвідуємо мультимедійний центр при бібліотеці В. Стефаника «Долоньки добра». 7 травня відвідали Стрийське Вище художнє училище №16. Дякуючи заступнику директора з виховної роботи Ірині  Стефанишин, отримуємо безкоштовні перукарські послуги від студентів цього навчального закладу, двічі на рік.

Такі спільні заходи є дуже корисні та потрібні, як для студентів так і для нашої особливої молоді. Наші учасники дуже люблять відвідувати нові цікаві місця, спілкуватися та знаходити нових друзів. Натомість, громадськість вчиться спілкуватися з людьми, які мають певні обмеження фізичні чи інтелектуальні.

Сподіваємося,  наша спільна праця принесе щедрі плоди у розбудові толерантного суспільства по відношенні до людей з обмеженими можливостями.

Н. ПАК, керівник проекту для молоді

з обмеженими можливостями

при БФ «Карітас Стрийської єпархії УГКЦ».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: