Подарувати дитині радість

Сиротинець… Цим сумним словом у Стрию називають дитячий заклад №15, в якому перебувають діти, позбавлені батьківського піклування. Вони такі ж, як і діти, у яких є батьки.  Але водночас інші. Вони звичайно, тут нагодовані, одягнені й доглянуті. Персонал ставиться до них як до рідних дітей. Проте, ніщо не може замінити цим діткам родинного тепла. І тому вони навіть загадують бажання отримати те, чого не можуть їм купити працівники дитячої установи.

 Коли представники Благодійного фонду Олега Канівця «Добре серце» запитали у завідувачки дитячого закладу пані Лесі Рванцової, чого хотілося б дітям, її відповідь здивувала. Діти хочуть… піци. Так, так, простої піци, яка є доступною і мабуть звиклою для переважної більшості домашньої дітвори, і такою омріяною для дітей-сиріт.

Сказано – зроблено! Треба було бачити, яким щастям світились маленькі дитячі оченята, коли вони побачили смачні подарунки. Ми дивились на цих дітей, на їхню ра­дість, а у самих ще­мило серце. Дуже хочеться вірити, що в них все буде доб­ре, що вони знайдуть свій омріяний сімей­ний затишок і бать­ківське тепло. Вони щиро на це чекають.

Юрій ВІНЯРСЬКИЙ, виконавчий директор благодійного фонду Олега Канівця «Добре серце».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: