Комплексні спортивні Ігри Львівщини-2020

Із 8 по 9 серпня ц. р., на штучному майданчику Стрийської ЗОШ №10 відбулися змагання з пляжного волейболу серед чоловіків та жінок, за програмою Комплексних спортивних Ігор Львівщини. У цьому турнірі взяли участь 20 чоловічих та 18 жіночих команд з міст, районів та ОТГ Львівщини.

«Ми відновили комплексні спортивні Ігри Львівщини після п‘ятимісячної вимушеної паузи пов’язаної з COVID-19. Змагання з кількох видів спорту встигли провести ще до карантину. Маємо у планах ще провести змагання з волейболу, баскетболу, шахів. Звичайно, якщо дозволятиме санітарно-епідемічна ситуація на Львівщині», – розповів директор Львівського обласного центру фізичного здоров‘я населення «Спорт для всіх» Вадим Климович, який і є організатором цих змагань.

Незважаючи на жарку та спекотну погоду, команди показали високий рівень підготовки та жагу до перемоги. Ну а перемогли – найсильніші. Так серед чоловічих команд переможцями стали волейболісти з Червонограда, друге місце вибороли збірна Самбора, а третє – збірна Яворівського району.

Серед жіночих команд переможцем турніру стала збірна Львова, за яку виступала стриянка Марта Мацкова, вихованка Стрийської ДЮСШ міськво та екс капітан дівочої команди «Карпатська Рись», друге місце у збірної Дрогобича, а третє –  у збірної Грабовецької ОТГ.

Переможці та призери змагань з пляжного волейболу за програмою Комплексних спор­тивних Ігор Львівщини – 2020 були нагороджені кубками, медалями та грамотами.

Нагородження провели директор Львівсь­кого обласного центру фізичного здоров‘я населення «Спорт для всіх» Вадим Климович та головний спеціаліст відділу молоді та спорту Стрийської міської ради Руслан Каліцун.