На вічному шляху до Шевченка

    Для багатьох поколінь українців Т. Шевченко став світочем нації. Іноді створюється ілюзія, ніби ми все про нього знаємо, розуміємо і він завжди з нами. Але Кобзар росте і розвивається в часі, в історії, і нам треба ще йти і йти до його осягнення. Ми на вічному шляху до його Шевченка.

   В Стрийській ЗШ І-ІІІ ст. №1 вже стало доброю традицією в перші березневі дні вшановувати пам’ять Т. Г. Шевченка. Щоб краще пізнати велетня українського духу, наблизитись до нього, учитель української мови та літератури, бібліотекар школи Зорило О.Д. провела форум знавців творчості Шевченка з учнями 8 класу. Найбільш активними були учні Дюга Віталій, Дриженко Анастасія, Прохорова Юлія, Свідерський Марко, Кухар Юліан, Коцина Кароліна, Козак Руслана.

   Учитель медіаграмотності та медіакультури Ласунова Н.М. провела тематичні уроки «Факти про Шевченка, яких більшість не знає» у 6 класі;  «Факт чи фейк про Шевченка» у 10 класі;   фотоквест «Життя і творчість Шевченка» у 7 і 8 класах, урок-гру «Відверта телефонна розмова з Шевченком» у 9 класі.

    Члени шкільного учнівського самоврядування спільно з педагогом-організатором Білокінь У.О. оформили мистецький куток «Вшановуємо Кобзаря».

    Шевченківський тиждень закінчився конкурсом читців, який відбувся у два етапи : 1-4 класи та 5-8 класи. Призові місця посіли: І місце – Козак Максим (1 кл.), Козій Лілія (4 кл.), Юрків  Ангеліна (7 кл.), ІІ місце Іванус Роман (4 кл.), Очкурова Поліна (4 кл.), Липівець Іван (4 кл.),  Іваникович Анастасія (5 кл.), Прохорова Юлія (8 кл.), Дриженко Анастасія (8  кл.), ІІІ місце – Маслиган Анастасія (2 кл.), Винник Олеся (3 кл.), Козак Дмитро (3 кл.), Тижбір Андріана (5 кл.), Кузик Ангеліна (5 кл.), Ходовіцька Вікторія (7 кл.).

Заходи організовані з нагоди 207-річчя від Дня народження Кобзаря, ще більше об’єднали, згуртували дружній творчий колектив педагогів та учнів першої  школи.    Минають роки, змінюються покоління, але слово Т. Шевченка – живе і вічне.

  Заступник директора школи з виховної роботи

Леся Ткач

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: