Шахи. Юрій Коробов – чемпіон Стрия

У приміщенні Стрийської загальноосвітньої школи № 6 нещодавно відбувся чемпіонат міста з класичних шахів. Організатор змагань – шахово-шашкова феде­рація Стрийського району.

У турнірі взяли участь 34 шахісти зі Стрия, Дрогобича, Моршина та сіл Дуліби, Добряни, Долішнє та Гніздичів. Змагання проводилися за швейцарською системою в 9 турів з контролем часу 35 хв + 30 с. на кожний хід з обрахунком українського рейтингу.

У розмові зі мною очільник шахово-шашкової федерації Стрийщини, кандидат у майстри спорту (кмс) України Олександр Соловйов зазначив, що цей чемпіонат зібрав практично найсильніших шахістів нашого міста. За підсумками змагань чемпіоном міста Стрия 2021 року став кандидат у майстри спорту України Юрій Коробов, який набрав 7 залікових очок. Друге місце посів кмс України стриянин Роман Пристай з результатом 6,5 залікових очка. Третє місце виборов першорозрядник, стриянин Олег Тріфонов, набравши також 6,5 залікових очка, однак поступився за додатковим рейтингом. До чільної п’ятірки увійшли учень Дрогобицької ДЮСШ, першорозрядник Василь Білий та кмс України, стриянин Карпо Аракелян зі Стрия. Серед юнаків перемогу святкував учень Стрийської районної ДЮСШ «Старт», першо­розрядник Святослав Волощук, який набрав 6,5 залікових очка. Друге місце виборов учень Стрийської районної ДЮСШ «Старт» Лев Карпінський, який виконав норматив першого до­рослого шахового розряду. Третє місце посів учень Стрийської районної ДЮСШ «Сокіл», першорозрядник Павло Федунишин.

Серед дівчат перемогла учениця Дрогобицької ДЮСШ Вікторія Кондратюк з результатом 5,5 залікових очка. Друге місце посіла учениця Стрийської районної ДЮСШ «Старт» Христина Цап.

На урочистому закритті змагань переможців та призерів чемпіонату Стрия 2021 року нагородили кубками, медалями, грамотами та призами. Нагородження провели начальник відділу фізичної культури та спорту управління культури, молоді і спорту (УМКС) Стрийської міської ради, майстер спорту Руслан Каліцун та заслужені тренери України з шахів Олег та Наталя Музичук.

Організатори турніру висловлюють слова щирої подяки начальнику відділу фізичної культури та спорту УКМС Стрийської міської ради Руслану Каліцуну за нагороди для учасників змагань, директору Стрийської загальноосвітньої школи № 6 Лідії Стасенко за надання приміщення для проведення змагань, а рекламно-інформаційній газеті «Фортуна» та ТРК «Лан» за інформаційну підтримку.