Шахи. «Кубок Незалежності-2020»

Протягом чотирьох днів, з 27 по 30 серпня у с. Сприня (Самбірського району) тривав відкритий шаховий турнір «Кубок Незалежності-2020». Організатором цього турніру виступила Дрогобицька ДЮСШ імені Івана Боберського.

У цих змаганнях взяли участь 23 юних шахісти віком до 16 років з міст: Львова, Дрогобича, Сокаля, Соснівки та Стрия. Голова шахово-шашкової фе­дерації Стрийщини, кандидат у майстри спорту України Олександр Соловйов відзначив, що цей турнір проводився за швейцарською системою в 9 турів з контролем часу 35 хвилин + 30 секунд за хід та обрахунком українського рейтингу.

За підсумками цьогорічних змагань переможцем «Кубка Незалежності-2020» став юний стриянин, першорозрядник Святослав Волощук, який набрав 8 залікових очок з 9-ти можливих. Друге місце виборов львів’янин, першо­розрядник Олександр Хайруллін з результатом 7 залікових очок з 9-ти можливих. Чільну трійку призерів замкнув першорозрядник Павло Петрашкевич з Соснівки, набравши 6,5 залікових очка з 9-ти можливих. Серед дівчат перемогла юна шахістка, першорозрядниця Вікторія Кондратюк з Дрогобича, друге місце посіла юна другорозрядниця Анастасія Ва­силевич зі Стрия, третє – третьо­розрядниця Яна Марусин зі Львова. Серед юнаків до 10 років переміг львів’янин, першорозрядник Дмитро Веселовський, на другому місці – першорозрядник Данило Гарасим зі Львова, третє місце виборов стриянин, третьорозрядник Владислав Феду­нишин. Наймолодшим учасником тур­ніру став Святослав Кіпень з Соснівки, а наймолодшою учасницею – Яна Марусин зі Львова.

Переможці та призери від­критого шахового турнір «Кубок Незалежності-2020» нагороджені кубками, медалями, грамотами та при­зами. Основні призи також отри­мали стриянин Павло Феду­нишин та львів’янин Ярослав Стасюк, які попали в основний залік змагань.

Організатори та учасники турніру висловлюють слова щи­рої подяки адміністрації спор­тивного комплексу «Прикарпаття» в особі Руслана Хомина за теплий прийом, смачні обіди та чудову спортивно-розважальну прог­раму.