Шахи. Дню Незалежності України присвячується…

У суботу, 22 серпня ц. р., у м. Стрию в приміщенні шахово-шашкової федерації відбувся регіональний турнір, присвячений 29-й річниці Незалежності України.

У цих змаганнях взяли участь 20 учасників. У розмові зі мною очільник шахово-шашкової федерації Стрийщини, кандидат у майстри спорту (кмс) України Олександр Соловйов зазначив, що усі учасники продемонстрували високий рівень підготовки та жагу до перемоги. У підсумковому результаті перше місце виборов кмс України Володимир Виваль, друге місце у юного першорозрядника Дмитра Білецького. Чільну трійку призерів замкнув сивочолий першорозрядник Володимир Онім.

Крім того у юнаків до 14 років перше місце виборов Павло Федунишин, друге – Олег Кушней, третє –  Владислав Федунишин. Серед дівчат не було рівних Христині Цап, яка випередила Христину Гладиш та Марію Федунишин, які відповідно посіли друге та третє місця. Наймолодшим учасником змагань став Максим Гладиш.

На урочистій церемонії закриття головний спеціаліст відділу молоді Руслан Каліцун та голова шахово-шашкової федерації Стрийщини Олександр Соловйов нагородили кубками, медалями, грамотами та призами переможців та призерів в усіх вікових групах.

На разі юні шахісти нашого району інтенсивно тренуються та готуються до нових стартів.

Михайло ОЛІЙНИК. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: