Шахи. ПЕРЕМОЖНИЙ ХІД ЮРІЯ КОРОБОВА

У неділю, 18 листопада, в Угерському шаховому клубі «Е-2 – Е-4» відбувся заключний, 8 етап Кубка з шахів. У цьому етапі взяли участь 27 учасників з міст: Дрогобич, Сколе, Стрий, а також з сіл: Щирець, Рудники, Нежухів, Дуліби та Угерсько.

Про високий рівень цього етапу говорить і той факт, що у ньому змагалися чотири кандидати у майстри спорту (кмс) України, чотирнадцять першорозрядників та шахісти виключно II, III розрядів. Ці змагання проводилися за швейцарською системою в 7 турів по 15 хвилин кожному учаснику. У розмові зі мною голова шахово-шашкової федерації Стрийщини, кмс України Олександр Соловйов зазначив, що переможцем цього етапу став кмс України, стриянин Юрій Коробов, який набрав 6 очок. Друге місце посів першорозрядник Дмитро Білецький (Стрий) – 5,5 очка, третє – кмс України Йосип Грициняк (Щирець), який набрав 5 очок.
Серед юнаків перемогу святкував Василь Білий (Дрогобич), на другому місці – дрогобичанка Вікторія Кондратюк, третє місце виборов Олег Кушней (Стрий).
Серед дівчат перемогу здобула Ангеліна Отришко з с. Нежухів. Серед ветеранів переміг Микола Диміцький зі Сколе.
За підсумками 2018 року переможцем Кубка Угерського шахового клубу «Е-2-Е-4» став кмс України, стриянин Юрій Коробов, який був переможцем на трьох етапах. Двічі на етапах перемогу святкував Дмитро Білецький. По одному разу перемагали кмс України Володимир Виваль та Яків Дунаєр, а також першорозрядник Анатолій Блащук.
Переможці та призери цих змагань нагороджені кубком, грамотами та цінними призами.

Михайло ОЛІЙНИК.
Фото Олександра СОЛОВЙОВА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: